Pabandykime suprasti žmogaus gyvenimą kaip pareigą... (Just. Marcinkevičius)


Gyvenimo kaip pareigos supratimas lietuviu literaturoje. Pareigos supratimas gyvenime. Pabandykime suprasti gyvenima kaip pareiga. Pareigos supratims lietuviu literaturoje. Ka reiskia gyvenima suprasti kaip pareiga. Ar meile iprasmina gyvenimas - marcinkevicius. Gyvenimo kaip pareigos supratimas lietuviu literaturoje.. Gyvenimo kaip pareigos supratimas rasinys. Gyvenimo kaip pareigos supratimas lietuviu literaturoje rasinys.

Pabandykime suprasti žmogaus gyvenimą kaip pareigą. (Just. Marcinkevičius.

Lietuvių poetas, Justinas Marcinkevičius, bandė gyvenimą suprasti kaip pareigą. Didžiausia vertybe jis laikė tokią pareigą, kuri atspindi žmogaus pareigą žmogui, žmogaus pareigą visuomenei, o visuomenės – žmogui. Pirmiausia reikia išlikti žmogumi ir sugebėti suvokti, kas gyvenime yra svarbiausia. Vaikai privalo augdami klausyti tevų ir mokytis, suaugę žmonės privalo dirbti, kad sugebėtų apmokėti sąskaitas ir aprūpinti save bei šeimos narius, rūpintis artimais žmonėmis, vaikais, bei rodyti mažyliams gerą pavyzdį. Kiekvienas žmogaus žingsnis nuo pat gimimo siejamas su pareiga ir atsakomybe. „Visa ko pradžia, man atrodo, yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga.“ – J. Marcinkevičius. Svarbiausia mūsų pareiga yra gyventi. Tačiau yra nemažai asmenų, kurie pasirenka kitą kelią, kad atsiribotų nuo šių kelių vertybių.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (341 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Pabandykime suprasti žmogaus gyvenimą kaip pareigą... (Just. Marcinkevičius)
    10 - 5 balsai (-ų)
Pabandykime suprasti žmogaus gyvenimą kaip pareigą... (Just. Marcinkevičius). (2015 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/pabandykime-suprasti-zmogaus-gyvenima-kaip-pareiga-just-marcinkevicius.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:25
×