Pabėgėliai Lietuvoje


Referatas pabėgelių tema. Pabegeliai referatas. Prezentacija apie pabegelius.

Skaidrės apie pabėgelius. Pabėgėliai Lietuvoje. Lietuva- laikina pabėgėlių stotelė. Šie pabėgeliai yra apgyvendinti.

Socialinės integracijos programos tikslas- supažindinti prieglobstį gavusius užsieniečius su gyvenimu Lietuvoje, mokyti kalbos, perkvalifikuoti, suteikti minimalią materialinę paramą integracijos laikotarpiu (12 mėn.) ir pradedant savarankišką gyvenimą šalyje.

Šie asmenys ne vien našta priimančiai bendruomeniai. Juk visai neseniai žmonės, ieškodami geresnio gyvenimo, saugumo savo šeimoms ir vaikams, traukėsi iš Lietuvos. Sėkmingas pabėgelių patirties ir žinių pritaikymas gali įnešti svarų indėlį į valstybės kultūrinį, socialinį ir ekonominį gyvenimą.

Ruklos pabėgelių priėmimo centre (Jonavos raj.) Pabradės užsieniečių registracijos centre (Švenčionių raj.).

Prieš du metus Ruklos pabėgėlių centre vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas renginys. Į jį buvo pakviesti sėkmingai socialinę integraciją atliekantys pabėgėliai. Pasak Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktoriaus, tai simbolinę prasmę turintis renginys, kuriuo siekė paminėti svarbią lietuviams datą, neužmirštant nelengvos pabėgėlio dalios.

  • MS PowerPoint 222 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (340 žodžiai)
  • Silvija
  • Pabėgėliai Lietuvoje
    9 - 1 balsai (-ų)
Pabėgėliai Lietuvoje. (2013 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pabegeliai-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 03:08
×