Paciento analizė ir gydymas


Svarbu įvertinti paveldimumą. Tinkamai subalansuoti mitybą. Stresas , nerimas , baimė. Medikamentinis gydymas spaudimą mažinančiais vaistais.

Pacientas – 56 metų vyras. Pacientui buvo nustatyta arterinė hipertenzija prieš mėnesį. Jis praėjo pilną medicininę apžiūrą ir jam buvo rekomenduota mesti rūkyti. Jis nerūkė jau 5 dienas. Pacientui buvo pašalinti keli dantys, bet jis sako, kad puikiai apsieina ir be jų. Juokauja, kad tenka skirti mažiau laiko dantų valymui. Paskutinį kartą pas burnos higienistą lankėsi prieš 12 mėnesių. Pacientas vertina golfo žaidimą kaip fizinę mankštą ir svarbų savo geros savijautos faktorių. Jam svarbūs santykiai su šeimos nariais ir šiandien pas burnos higienistą jis atėjo, nes dėl susitikimo susitarė jo žmona. Pacientas prisipažįsta minėjęs žmonai, kad pradeda netekti dantų. Iš pradžių jis tai priėmė kaip natūralaus senėjimo proceso dalį, kol jo žmona nepareiškė susirūpinimo. Šiandien į konsultaciją jis atėjo tikėdamasis sužinoti dantų netekties priežastį. Vidutinio gausumo podanteniniai generalizuoti konkrementai, ypač interproksimaliniuose paviršiuose. Zonduojant kraujuoja. Neseniai pacientas pradėjo naudotis elektriniu dantų šepetėliu.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (819 žodžiai)
  • Universitetas
  • Milda
  • Paciento analizė ir gydymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Paciento analizė ir gydymas. (2015 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/paciento-analize-ir-gydymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 01:23
×