Paciento mokymo planas Situacijos analizė


Situacija. Įvertinimas. Problemos. Planavimas. Veikla. Mokymas/is. Arterinė hipertenzija. Mityba segant arterine hipertenzija. Fizinis aktyvumas. Vertinimas.

Ponia Janina - 53 metų, turi antsvorį, jai išsivystė arterinė hipertenzija, tačiau apie ligą daug ko nesupranta. Gyvena viena, mažai bendrauja su aplinkiniais. Rytais pacientė nevalgo nieko, tik išgeria puodelį kavos. Pietus valgo apie 15 val., tuomet ir suvalgo daugiausia. Vakarienę valgo apie 20 val. Mėgsta saldumynus ir bandeles. Maistą dažnai pagardina padažais. Skysčių geria mažai. Beveik nesportuoja, nes nemėgsta judėti.

1.Mokymo metu ponia Janina gavo žinių apie arterinę hipertenziją, todėl gali atskirti komplikacines būkles, jų požymius, bei sužinojo ligos prognozę, nesiimant sveikatingumo priemonių.

2.Ponia Janina sužinojo apie tinkamą maitinimąsi sergant arterine hipertenzija.

Kadangi pacientė mėgsta kavą, saldumynus ir bandeles, maistą dažnai pagardina padažais, ji suprato, kad jai tai yra labai svarbu, norint pagerinti sveikatos būklę.

3.Pacientė nusprendė daugiau laiko skirti fiziniams pratimams, vakarais eiti pasivaikščioti su šuniu.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (838 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Paciento mokymo planas Situacijos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Paciento mokymo planas Situacijos analizė. (2015 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/paciento-mokymo-planas-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:35
×