Paciento, sergančio intracerebriniu kraujavimu į pusrutulio žievę slaugos planas


Paciento, sergančio intracerebriniu kraujavimu į pusrutulio žievę slaugos planas. Gyvybinių veiklų įvertinimas. Ataskaitos vertinimo kriterijai. Duomenys apie pacientą. Paciento būklės įvertinimas, gyvybinių veiklų aprašymas.


77 metų pencijos gavėjas J.F. gyvena Biržuose, nuosavame name kartu su dukra, jos vyru ir 2 anūkais. Prieš penciją traktoristu dirbęs vyras jau tapęs našliu. Vyrui operuotas apendicitas, traumų ar daugiau operacijų be raktikaulio lūžio teigia esą nebūta. Cuktiniu diabetu neserga, alergijų teigia neturintis. Klinikinė diagnozė : intracerebrinis kraujavimas į pusrutulio žievę.

Gimė ir augo Saločių kaime. Vienintelis vaikas šeimoje. Mokykla baigta ne pačiais geriausiais pažymiais, tačiau, čia sutiko ir ilgus metus kartu nugyveno su savo dabar jau mirusia žmona. Visą gyvenimą sunkiai traktoristu dirbęs J.F. jaučiasi našta dukrai, kartu gyvendamas su ja. Kiek ligonis save atsimena, visada jautėsi laimingas ir džiaugėsi gyvenimu. Panašius ligos atvėjus artimoje aplinkoje neigiantis vyras prisipažįsta, kad kalbant apie ligą jam darosi labai graudu, rieda ašaros.

2018-09-12 namiškiai pastebėjo, kad ligonio elgesys pasikeitė : sutriko eisena, nusilpo kairiosios galūnės. Ligonio artimieji nedelsiant reipėsi į Biržų ligoninę, kur tlikus GSKT buvo nustatyta intracerebrinė hematoma. Nuo tada ligoniui buvo taikytas konservatyvus gydymas. 2018-09-19 ligoniui paryškėjo kairės rankos perezė ir tolimesniam gydymui J.F buvo perveštas į Respublikinę Panevėžio ligoninę, neurochirurgijos skyrių. Klinikinė diagnozė : intracerebrinis kraujavimas į pusrutulio žievę.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1045 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Paciento, sergančio intracerebriniu kraujavimu į pusrutulio žievę slaugos planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Paciento, sergančio intracerebriniu kraujavimu į pusrutulio žievę slaugos planas. (2018 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/paciento-sergancio-intracerebriniu-kraujavimu-i-pusrutulio-zieve-slaugos-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 11:33
×