Paciento teisės ir žalos atlyginimo įstatymas. Jo analizė


Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymas. Istatymo analize. Pacientu teisiu ir zalos atlyginimo istatymas. Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymas 2010. Istatymu analize. Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo analize. Paciento teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymas analize. Paciento teisės žalos atlyginimo įstatymas. Visuomenės sveikatos priežiūros įstatymo analize. Pacientų teises ir pacientų žalos atlyginimo įstatymas 2010.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymas. Įstatymo tikslas. Kokybiškos sveikatos priežiūros palaugos. Įstatymo privalumai. Paciento teisės. Literatūra. Šio įstatymo paskirtis – reglamentuoti paciento teisę į kokybišką sveikatos priežiūrą, paciento teisę į sveikatos priežiūros prieinamumą ir priimtinumą, paciento teisę pasirinkti gydytoją, slaugos specialistą ir sveikatos priežiūros įstaigą, paciento teisę į informaciją, paciento teisę rinktis diagnostikos bei gydymo metodikas ir teisę atsisakyti gydymo, paciento teisę nežinoti, paciento teisę į privataus gyvenimo neliečiamumą, paciento teisę skųstis, taip pat paciento teisę į žalos atlyginimą ir šios teisės įgyvendinimo tvarką. Pagal šiuolaikinį medicinos ir slaugos lygį ir patirtį. Atsižvelgdami į paslaugos teikėjo galimybes paciento lūkesčius,juos tenkindami ar viršydami.

Prieinamos,saugios,veiksmingos , sveikatos stiprinimo,diagnostikos ligonių gydymo ir slaugos paslaugos kurias tinkamam pacientui,tinkamoje vietoje suteikia tinkamas sveikatos priežiūros specialistas.

Už gydytojo padarytą žalą atlygins draudimo bendrovė. Dėl atlyginimo renkama komisija kuri atsižvelgs kad būtų vienodai atstovaujama pacientų ir asmens sveikatos priežiūros interesams.Kad bus atsižvelkta ir į pacientus ir sveikatos priežiūros darbuotojus ir nebus didelių nesusipratimų.

  • MS PowerPoint 314 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (326 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lauryna
  • Paciento teisės ir žalos atlyginimo įstatymas. Jo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Paciento teisės ir žalos atlyginimo įstatymas. Jo analizė. (2010 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/paciento-teises-ir-zalos-atlyginimo-istatymas-jo-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 19:59
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo