Pacientų reakcijos į ligą


Paciento reakcija i liga. Pacientu reakcija i liga.

Pacientų reakcijos į ligą. Gydytojo reakcija į paciento elgesį, kai jis neigia savo ligą. Nesėkmingas gydytojo elgesys neigimo atveju. Sėkmingi būdai neigimo atveju. Kai pacientas regresuoja (grįžta į ankstesnį savo brandos etapą). Dažniausi nesėkmingi būdai susidoroti su regresija. Sėkmingi būdai.

Kiekviena liga sergant gali kilti tiesioginis ar potencialus negalios pavojus, grėsmė materialinei gerovei, saugumui, nepriklausomybei, net gyvybei. Jei pacientas paguldomas į ligoninę, jis turi išgyventi atsiskyrimą nuo savo mylimų žmonių, o tai gali būti ypač sunku, jei pacientas yra priklausomas nuo savo šeimos ar bijo, kad bus paliktas. Susirgęs pacientas taip pat nebegali kontroliuoti savo kūno, savo ateities, o jei jis guli ligoninėje, - ir kasdieninių savo poreikių, tokių kaip valgymas ir miego laikas.

Kiekvienas pacientas nors trumpą laiką, tol, kol jis serga, būna labiau nei įprasta priklausomas nuo gydytojų ir slaugytojų bei nuo savo šeimos narių.

Tai, kokia bus reakcija į dabartinę ligą, priklauso nuo ankstesnės žmogaus patirties, kai jis sirgo ir buvo globojamas. Pacientai, kurie anksčiau įsitikino, kad žmonėms, kurie jais rūpinasi, galima pasikliauti, jog jie apsaugos, neapleis ir kad sirgti nėra vien alinantis patyrimas, paprastai susitaiko su priklausomybės nuo kitų būtinybe bei gerai toleruoja kokios nors funkcijos netekimą ir atsiskyrimą nuo savo artimųjų, ypač jei žino, kad tai laikina.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (2335 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vypukas
  • Pacientų reakcijos į ligą
    10 - 2 balsai (-ų)
Pacientų reakcijos į ligą. (2013 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pacientu-reakcijos-i-liga.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 20:07
×