Padūmavusių akių makiažas


Všį kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras kosmetikos skyrius dekoratyvinė kosmetologija. Vadovė Kaunas. „ Padūmavusių “ akių makiažas. Naudota literatūra.

Ryškiai akis dažo labai daug garsenybių, pradedant Didžiosios Britanijos kunigaikštiene ir baigiant Lietuvos „žvaigždutėmis“. Taip pat šį akių makiažą yra pamėgusios ir paprastos moterys, bei merginos visame pasaulyje.

Daugelis sutiktų su tuo, kad padūmavusių akių efektas yra vienas iš seksualesnių, bei gražesnių makiažo tipų. „Padūmavusios“ akys tapo klasikiniu akių makiažo įvaizdžiu. Šis makiažas labai populiarus ir labai dažnai atliekamas modeliams, garsenybėms ir kino žvaigždėms. Manau, šio makiažo technika yra plačiai paplitusi tarp moterų, nes tinka kiekvienai veido formai. Išmokus šios šešėliavimo technikos, galima ir pačiai nesunkiai pasidaryti. Tik reikia žinoti keletą labai svarbių dalykų.

Norint sukurti įmantrų įvaizdį galima naudoti papildančias spalvas, tai smėlio, rusva, šampano, švelnaus persiko, lelijos ir alyvos. O norint išgauti dar ryškesnį, dramatiškesnį kontrastą, reikia rinktis baltos spalvos akių šešėlius.

Atliekant „padūmavusių“ akių makiažą geriau nenaudoti kreminės tekstūros akių šešėlių, kadangi bus sudėtinga išgauti perėjimą iš vieno atspalvio į kitą.

Šio makiažo atlikimo eiga prasideda kaip ir visų makiažo rūšių. Makiažą pradedame nuo maskuotojų ir kreminės pudros padengimo, nepamirštame pudra padengti ir akies vokų, galima taip pat naudoti ir bazę (kad šešėliai geriau dengtųsi ir ilgiau išliktų).

  • Kosmetologija Referatas
  • Microsoft Word 256 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1110 žodžiai)
  • Kotryna
  • Padūmavusių akių makiažas
    10 - 5 balsai (-ų)
Padūmavusių akių makiažas. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/padumavusiu-akiu-makiazas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:10
×