Pagalba nuteistiesiems


Projektas  „ pagalba nuteistiesiems “. Informacija apie paraiškos teikėją. Informacija apie projektą. 02d. 10 00val. –. D. 11 00val. –. D. 12 00val. D. 14 00val. –. Atlyginimo su mokesčiais išlaidos. Iš viso 80eur 45eur. Transporto nuomos , kelionės. Prekių įsigijimo išlaidos. Bendra suma 80eur 45eur.


Seminaro metu bus dirbama su socialinės atskirties vyrų grupe (nuteistaisiais), kurie ruošiasi išeiti iš laisvės atėmimo vietos. Laisvės praradimas – tai daugybė neigiamų emocijų: baimė, kaltės jausmas, nežinomybė dėl ateities, o gebėjimas pažinti ir valdyti emocijas padeda geriau suprasti tuos jausmus ir juos išgyventi. Nemažai nuteistųjų įkalinimo įstaigoje praranda socialinius įgūdžius arba į įkalinimo įstaigas patenka šių įgūdžių net neturėdami – niekada nedirbę, nesimokę, todėl juos būtina paskatinti, padėti suformuoti socialinius gebėjimus. Taip pat suteiktį žinių kur jie gali kreiptis pagalbos išėję iš įkalinimo įstaigų, kokios pagalbos gali sulaukti, nes dažniausiai nuteistieji nežino kur kreiptis ką daryti įšėjus į laisvę, jaučia baimę, kad jiem nepavyks pritapti prie visuomenės. Todėl nusprendėme surengti seminarą, kuris ne tik palengvina išgyvenimą įkalinimo įstaigoje, bet yra naudingi integruojantis į visuomenę po bausmės atlikimo.

Suteikti žinių, kokios socialinės pagalbos gali tikėtis išėjus iš laivės atėmimo vietų.

5.2. projekto veiklos ir terminai (nurodyti konkrečius darbus, veiklas ar kt., tikslias datas, taikomus metodus, vykdytojus):

01-02d. 10:00val. – seminaro pradžia: bus pristatomi seminaro organizatoriai, tikslai ir uždaviniai, nuteistieji bus supažindinami su seminaro eiga ir tvarka.

01.02d. 11:00val. – bus bendraujama su psichologu, vyks psichologinė grupinė terapiją, kurios metu bus lavinami socialiniai įgūdžiai, atliekami asmenybės tyrimai.

01.03d. 12:00val. – seminaro metu bus kalbama, kokios socialinės pagalbos jie gali tikėtis išėję į laisvę, kaip ieškoti darbo, kad greičiau pavyktų atsitiesti ir sugrįžti į visavertį gyvenimą.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (965 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evaluna
  • Pagalba nuteistiesiems
    10 - 2 balsai (-ų)
Pagalba nuteistiesiems . (2017 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagalba-nuteistiesiems.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:41
×