Pagalba

 
Nusiunčiau SMS, bet negaunu jokio atsakymo. Kodėl?
Kartais SMS atsakymai gali vėluoti iki 20 min. dėl sutrikimų pas operatorių. Tad jei neateina iškart, rekomenduojame šiek tiek palaukti. Jeigu palaukus atsakymo negavote, vadinasi mokėjimas buvo nesėkmingas.
Toliau išvardintos galimos priežastys:
• Pasitikrinkite ar išsiuntėte teisingą raktažodį, teisingu numeriu.
• Jeigu naudojate išankstinio mokėjimo korteles labas, pildyk, ežys ir tt - pasitikrinkite ar užtenka pinigų sąskaitoje.    Reikalingas pinigų kiekis: darbo kaina + sms žinutės siuntimo kaina pagal Jūsų operatoriaus tarifą.
• Jei abonentas - gali būti dėl limito padidinto tarifo sms žinutėms - kreipkitės į Jūsų mob. ryšio operatorių kad nuimtų limitą.
• Neįvykus mokėjimui pinigai niekada nebūna nuskaičiuoti, tai galite pasitikrinti savo išklotinėje. Jeigu atsitiktu kitaip, kreipkitės į mus ir atsiųskite išklotinės kopiją.
• Jeigu tikrai žinote jog sąskaitoje yra pinigų - pabandykite išsiųsti žinutę dar kartą. Taip pat galite apmokėti per el. bankininkystę ar paypal.

Norėjau peržiūrėti darbą, atlikau mokėjimą, bet negavau peržiūros nuorodos į el. paštą. Ką daryti?
Mes visada išsiunčiame laišką su peržiūros nuoroda, tačiau kartais jis gali patekti į spam katalogą. Patikrinkite spam katalogą savo pašto dėžutėje ir ant rasto laiško paspauskite mygtuką "Not spam". Kol laiškas ateis gali praeiti šiek tiek laiko, tad po mokėjimo rekomenduojame palaukti iki 10 minučių. Jeigu peržiūros nuorodos negavote, susisiekite su mumis.

Noriu peržiūrėti kalbėjimą bet nežinau kur įvesti dovanų kodą?
Kalbėjimų su dovanų kodu parsisiųsti negalima, nes jų vertė yra didesnė nei kitų darbų. Kviečiame kalbėjimo potemę peržiūrėti už mokestį.

Ar galite už mane parašyti darbą pagal mano temą?
Ne, mes darbų nerašome ir jums rekomenduojame rašyti patiems. Pasinaudojus pavyzdžiais, individualiais klausimais tikrai galima parašyti ir išmokti reikalingą temą.

Įkėliau darbus, kada gausiu savo dovanų kodus?
Paprastai darbai patvirtinami arba atmetami per 1-3 darbo dienas. Jei įkėlėte darbą būtinai gausite laišką su kodu, arba pranešimą kad darbas atmestas.
Norite greitai gauti kodą? Įkelkite 5 ar daugiau savo rašto darbus ir Jūsų darbai automatiškai įgaus VIP pozicijas ir bus tvirtinami skubos tvarka.
Kuo daugiau kokybiškų darbų įkelsite, tuo greičiau gausite dovanų kodus!

Peržiūrėjau darbą, bet jis man netiko, nepatenkino mano lūkesčių.
Mums yra svarbi Jūsų nuomonė, todėl po peržiūros darbą galite įvertinti (laiške gausite nuorodą) ir mes atsižvelgsime į Jūsų atsiliepimą.

Kaip peržiūrėti darbą su dovanų kodu?
Įkelkite savo darbą, tuomet jei darbas bus patvirtintas gausite dovanų kodą į el. paštą. Suraskite darbą kurį norite peržiūrėti, Darbe spauskite mygtuką "Peržiūrėti darbą", tuomet spauskite "Turite dovanų kodą?" įveskite kodą ir galėsite peržiūrėti.

Kodėl mano įkeltas darbas nebuvo patvirtintas?
Darbai tinklapyje www.mokslobaze.lt atrenkami pagal kokybės reikalavimus. Netoleruojami darbai iš kitų tinklapių. Darbo apimtis turėtų būti bent vienas puslapis. Darbai nepatvirtinami jei dauguma teksto yra kopijuota iš interneto arba darbas yra nekokybiškas.

Neradote atsakymo? Parašykite mums .

 

×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo