Pagalba

 
Nusiunčiau SMS, bet negaunu jokio atsakymo. Kodėl?
Kartais SMS atsakymai gali vėluoti iki 20 min. dėl sutrikimų pas operatorių. Tad jei neateina iškart, rekomenduojame šiek tiek palaukti. Jeigu palaukus atsakymo negavote, vadinasi mokėjimas buvo nesėkmingas.
Toliau išvardintos galimos priežastys:
• Pasitikrinkite ar išsiuntėte teisingą raktažodį, teisingu numeriu.
• Jeigu naudojate išankstinio mokėjimo korteles labas, pildyk, ežys ir tt - pasitikrinkite ar užtenka pinigų sąskaitoje.    Reikalingas pinigų kiekis: darbo kaina + sms žinutės siuntimo kaina pagal Jūsų operatoriaus tarifą.
• Jei abonentas - gali būti dėl limito padidinto tarifo sms žinutėms - kreipkitės į Jūsų mob. ryšio operatorių kad nuimtų limitą.
• Neįvykus mokėjimui pinigai niekada nebūna nuskaičiuoti, tai galite pasitikrinti savo išklotinėje. Jeigu atsitiktu kitaip, kreipkitės į mus ir atsiųskite išklotinės kopiją.
• Jeigu tikrai žinote jog sąskaitoje yra pinigų - pabandykite išsiųsti žinutę dar kartą. Taip pat galite apmokėti per el. bankininkystę ar paypal.

Noriu parsisiųsti kalbėjimą bet nežinau kur įvesti dovanų kodą?
Kalbėjimų su dovanų kodu parsisiųsti negalima, nes jų vertė yra didesnė nei kitų darbų. Kviečiame kalbėjimo potemę įsigyti, jos yra pigiau nei kitur ir geros kokybės.

Noriu parsisiųsti diplominį arba bakalauro darbą, tačiau neleidžia sumokėti, prašo dovanų kodo. Ką daryti?
Diplominiai ir bakalauro darbai yra prieinami tik nemokamai, įkėlus savo darbą. Įkelkite kokybišką darbą nepublikuotą internete ir dovanų kodą gausite per pusvalandį. Taip pat šiuos darbus galite parsisiųsti užsakę narystę - tuomet visi darbai svetainėje bus prieinami nemokamai. Norėdami užsakyti narystę, spauskite čia.

Ar galite už mane parašyti darbą pagal mano temą?
Ne, mes darbų nerašome ir jums rekomenduojame rašyti patiems. Pasinaudojus pavyzdžiais tikrai galima parašyti nesunkiai ir išmokti reikalingą temą.

Įkėliau darbus, kada gausiu savo dovanų kodus?
Paprastai darbai patvirtinami arba atmetami per 1-3 darbo dienas. Jei įkėlėte darbą būtinai gausite laišką su kodu, arba pranešimą kad darbas atmestas.
Norite greitai gauti kodą? Įkelkite 5 ar daugiau savo rašto darbus ir Jūsų darbai automatiškai įgaus VIP pozicijas ir bus tvirtinami skubos tvarka.
Kuo daugiau kokybiškų darbų įkelsite, tuo greičiau gausite dovanų kodus!

Parsisiunčiau darbą, bet jis man netiko, nepatenkino mano lūkesčių.
Jeigu darbas neatsidaro, yra tuščias, sugadintas ar pan., taip pat jeigu darbo aprašymas puslapyje netitinka tikrovės - kreipkitės ir mes Jums padėsime.
Kitais atvejais - darbus ikelia lankytojai, mes jų nerašome ir netaisome, o suteikiame galimybę vartotojams keistis darbais, tikriname, kad darbas būtų tvarkingas, aprašymas ir darbo duomenys attiktų tikrovę. Mes pateikiame duomenis apie darbą todėl galite prieš pirkdami susidaryti nuomonę ar Jums darbas tinka.
Kiekvieno poreikiai ir nuomonė apie darbą skiriasi, todėl mes negarantuojame, jog darbas atitiks visus Jūsų reikalavimus ir lūkesčius. Darbai yra visiems bendri ir nėra prašyti pagal individualius reikalavimus.
Mes rekomenduojame darbus naudoti kaip medžiagą savo darbui parašyti, o ne kaip galutinį darbą. Tokiu būdu išmoksite reikalingą temą ir atliksite savo užduotį pasinaudodami sukaupta kolegų patirtimi.
Todėl jei kažkas Jums darbe netiko, įdėkite savo darbo ir prisitaikykite pagal savo poreikius. 
Mums yra svarbi Jūsų nuomonė, todėl po parsisiuntimo darbą galite įvertinti (laiške gausite nuorodą) ir mes atsižvelgsime į Jūsų atsiliepimą.

Kaip parsisiųsti darbą su dovanų kodu?
Įkelkite savo darbą, tuomet jei darbas bus patvirtintas gausite dovanų kodą į el. paštą. Suraskite darbą kurį norite parsisiųsti, Darbe spauskite mygtuką "Siųstis darbą", tuomet spauskite "Turite dovanų kodą?" įveskite kodą ir parsisiųskite.

Parsisiunčiau darbą su plėtiniu DOCX arba PPTX, tačiau nepavyksta jo atidaryti. Kodėl?
Taip yra todėl, kad darbas yra parašytas naudojant naują Microsoft Office programinį paketą ir turi plėtinį DOCX. Jei naudojate senesnę MS Office versiją Jums reikia isirašyti į kompiuterį suderinamumo paketą kuris leis atidaryti naujesnius failus. Suderinamumo paketą galite atsisiųsti iš Microsoft svetainės: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&DisplayLang=en
Tai leis jums atsidaryti ne tik šį darbą, bet ir kitus Word, Excel, Power point dokumentus padarytus naujesniu MS Office paketu.

Parsisiunčiau darbą, bet jis neatsidaro. Rašo, kad archyvas sugadintas, meta klaidą. Ką daryti?
Būna, kad darbas blogai parsisiunčia tiesiogiai iš svetainės. Tačiau kiekvieną darbą mes persiunčiame Jums ir el. paštu, pabandykite jį atsidaryti iš el. pašto.
Dažniausiai problemos kyla su WinRAR, todėl naudokite gerą nemokamą archyvatorių 7zip arba naujausią Winzip versiją - tai VISADA išsprendžia problemą.

Pagal ką įkainojami darbai tinklapyje www.mokslobaze.lt ?
Darbų kainos nustatomos pagal darbo parašymo datą, puslapių skaičių, sudėtingumą, kokybę.

Kodėl mano atsiųstas darbas nebuvo patvirtintas?
Darbai tinklapyje www.mokslobaze.lt atrenkami pagal kokybės reikalavimus. Netoleruojami darbai iš kitų tinklapių. Darbo apimtis turėtų būti bent vienas puslapis. Darbai nepatvirtinami jei dauguma teksto yra kopijuota iš interneto arba darbas yra nekokybiškas.

Neradote atsakymo? Parašykite mums .

 

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!