Pagalbinių medžiagų dozavimo į mišinio gamybos procesą sistemos įdiegimas


Įvadas. Informacija apie įmonę. Darbo tikslas ir uždaviniai. Pagalbinių medžiagų dozavimo į mišinio gamybos procesą sistemos įdiegimas Uab ‚Techniniai gumos gaminiai“. Darbo išvados. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas.

Visos gumos gamyba užsiimančios įmonės susiduria su kokybiškų žaliavų įsigijimo problemomis. Pati tinkamiausia ir kokybiškiausia žaliava yra natūralus kaučiukas, tačiau jo kiekis yra ribotas, o išgavimo būdas sudėtingas. Šiuo metu natūralus kaučiukas gaunamas iš hevėjų, auginamų Pietryčių Azijos salų plantacijose. Dėl augančios kaučiuko paklausos bei didelės kitų šalių priklausomybės nuo natūralų kaučiuką gaminančių šalių, buvo pradėtas gaminti sintetinis kaučiukas. Šis kaučiukas toli gražu neatitinka natūralaus kaučiuko savybių, todėl iki šiol yra atliekami įvairūs tyrimai bei bandymai skirti sukurti tokį sintetinį kaučiuką, kurios savybės būtų kuo artimesnės natūralaus kaučiuko savybėms.

Kokybiškos žaliavos problema yra pagrindinė ir bendra visose, gumos gaminių gamyba užsiimančiose įmonėse. Tačiau kiekviena įmonė turi ir kitų savitų problemų, kurios neleidžia išnaudoti turimų įmonės gamybos pajėgumų visu 100 procentų. Prie šių problemų galima priskirti nekokybiškos įrangos naudojimą, nekvalifikuotus darbuotojus ir t.t. Didžioji dalis įmonių tiksliai negali nustatyti, kurios problemos yra aktualiausios.

  • Aplinka Kursinis darbas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1749 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Pagalbinių medžiagų dozavimo į mišinio gamybos procesą sistemos įdiegimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pagalbinių medžiagų dozavimo į mišinio gamybos procesą sistemos įdiegimas. (2014 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagalbiniu-medziagu-dozavimo-i-misinio-gamybos-procesa-sistemos-idiegimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:07
×