Pagalbos poreikis moterims krizinio nėštumo metu


Religijotyros namų darbas. Esė – „ Pagalbos poreikis moterims krizinio nėštumo metu “.


Galbūt moteris pati galvoja ir aplinkiniai Ja dar tikina, jog abortas vienintelis sprendimo būdas dabartinėje moters situacijoje, tačiau būtent Jai reikės patirti to sprendimo pasekmes. Pasirinkau šią temą, nes, mano nuomone, krizinis nėštumas yra didelė problema Lietuvoje, bet labai mažai tyrinėta problema.

Lietuvoje yra atlikta labai mažai tyrimų, kurie nusakytų moterų, kurios patyrė krizinį nėštumą, pagalbos poreikį ir jos pobūdį. Iš atliktų kokybinių tyrimų galima sužinoti, ko krizinio nėštumo metu būtų norėjusios moterys, pavyzdžiui, psichologinės pagalbos, galimybės aptarti sprendimą su gydytojais, objektyvios informacijos apie abortą ir žmogaus gyvybės pradžią bei aborto neskatinimo ir motinystės paskatinimo. Mano nuomone, didžiausią įtaką apsisprendžiat moteriai dėl nėštumo nutraukimo turi stiprus emocinis ryšys bei pasitikėjimas savo artimaisiais: mama, tėvu, seserimi, broliu, drauge, o ypač stiprus emocinis, psichologinis ir fizinis ryšys su vyru, vaiko tėvu. Aš manau, kad krizinio nėštumo metu moteriai svarbiausia yra artimųjų ir jos vyro palaikymas, manau, jog moteris norėtų ir turėtų jaustis saugi, nespaudžiama „į kampą“, galinti išsipasakoti, jaučianti, kad turi į ką atsiremti.

  • Microsoft Word 1679 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (665 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vėjūnė
  • Pagalbos poreikis moterims krizinio nėštumo metu
    10 - 3 balsai (-ų)
Pagalbos poreikis moterims krizinio nėštumo metu. (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagalbos-poreikis-moterims-krizinio-nestumo-metu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 04:44
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo