Pagrindinės aplinkosauginės problemos Lietuvoje


Aplinkos teršimas. Rūgštūs lietūs. Vietinis (lokalinis) oro užterštumas. Žemės ūkis ir žmogaus ūkinė veikla. Paviršinių vandens telkinių eutrofikacija. Dirvožemio užterštumas ir erozija. Biologinė įvairovė. Miškų nykimas ir džiūvimas. Lietuvos Raudonoji knyga. Atliekų kaupimasis ir jų tvarkymas. Išvados.

Aplinkosaugos turinį sudaro vandens, oro, žemės gelmių, dirvožemio, augalijos, gyvūnijos protingas naudojimas bei jų apsauga. Rūpinamasi oro ir vandens švarumu, dirvožemio derlingumu, miškais, augalijos ir gyvūnijos pasauliu. Tačiau gamtinės aplinkos pokyčiai vyksta nuolat, aplinka vis labiau niokojama. Lietuvai taip pat tenka susidurti su šiomis problemomis, tai tampa dideliu rūpesčiu. Aplinkosaugos problemos yra vienos aktualiausių šiandieninių problemų Lietuvoje.

Darbo objektas – Pagrindinės aplinkosauginės problemos Lietuvoje.

Darbo tikslas – Atskleisti Lietuvoje esančias aplinkos apsaugos problemas ir nurodyti galimus būdus, kaip tai apsaugoti.

Darbo uždaviniai:

1.Apibendrinti pagrindines aplinkos teršimo problemas;

2.Išanalizuoti žemės ūkio ir žmogaus ūkinės veiklos pasekmes;

3.Aptarti biologinės įvairovės nykimą;

4.Atskleisti atliekų kaupimosi ir tvarkymo problemą.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3956 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vituti
  • Pagrindinės aplinkosauginės problemos Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Pagrindinės aplinkosauginės problemos Lietuvoje. (2013 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindines-aplinkosaugines-problemos-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 12:46
×