Pagrindinės ir pagalbinės logistinės veiklos rūšys


Pagrindinės ir pagalbinės logistinės veiklos rūšys. Makrologistika ir mikrologistika. Logisitinės veiklos rūšys. Vartotojo aptarnavimo politika ir standartai Klientų aptarnavimas – filosofija. Klientų aptarnavimas siejanti ir vienijanti jėga visose logistikos srityse. Užsakymų tvarkymas Užsakymų tvarkymo veiklos komponentai operatyviniai elementai. Atsargų valdymas Atsargų kontrolės ir valdymo veikla yra itin svarbi. Transportavimas Vienas iš. Sandėliavimas Kuo didesnis laiko tarpas nuo produkto pagaminimo iki suvartojimo. Informacijos apdorojimas ir tvarkymas Verslo sėkmė ir konkurencinio pranašumo įgijimas priklauso nuo to. Paklausos prognozavimas Tiksliai žinoti. Gamyklų ir sandėlių vietų parinkimas Kiekvienos įmonės veiklos plėtros plane svarbu numatyti. Medžiagų tvarkymas Veikla apima kiekvieną gamyboje naudojamų žaliavų. Aprūpinimas Kiekvienos įmonės veikla priklauso nuo medžiagų ar paslaugų. Aptarnavimas po sandorio Logistika iš esmės nesibaigia gaminio pristatymu klientui. Pakavimas Iš esmės pakavimas atlieka dvi funkcijas prekybos ir logistikos. Gamybos atliekų tvarkymas. Gaminio gabenimo per. Mikrologistika ir makrologistika. Logistikos aplinka pagal logistikos veiklos pobūdį bei taikymo sritį skirstoma į makrologistiką ir mikrologisitiką. Nagrinėjant iš ekonominės. Makrologistika sprendžia tokius klausimus kurie susiję su tiekėjų ir vartotojų rinkos analize. Mikrologistika sprendžia atskirų įmonių vietinės reikšmės klausimus. Logistikos makroaplinka Makroaplinka aprėpia visą logistikos grandį – nuo tiekėjo iki vartotojo. Mikroaplinkos logistika Mikrologistika – tai konkrečios įmonės viduje įdiegta logistikos sistema (reikalinga tam.


Makrologistika ir mikrologistika.

Nagrinėjant iš ekonominės pusės, logistika tai mokslinė praktinė veikla, kuri organizuoja, valdo, optimizuoja finansinius, informacinius, materialius srautus nuo ištekliu iki galutinio vartotojo. Logistika nagrinėjama mikro ir makro aplinkoje. Makrologistikos uždavinys - materialiųjų srautų, kurie priklauso kelioms prekybinėms, transporto ar pramonės įmonėms skirtinguose regionuose ar valstybėse, valdymas. Mikrologistika sprendžia tuos pačius klausymus tik vienos konkrečios įmonės ribose.

Logistikos makroaplinka Makroaplinka aprėpia visą logistikos grandį – nuo tiekėjo iki vartotojo. Nagrinėjant makroaplinkos logistika, aiškinamasi, kaip taikoma logistikos sistema veikia ekonominius procesus Makroaplinkoje logistikos įtaka ekonominiams procesams būtų galima paaiškinti taip: Pridėtinės vertės teorija (gamybinė, rinkovados, logistikos veikla) Visapusiškas logistikos poveikis ekonomikai (ekonominė raida, prekių įvairovė, kainų efektas, žemės vertė) Faktai ir skaičiai, paaiškinantys logistikos svarbą ekonomikai.

Mikroaplinkos logistika Mikrologistika – tai konkrečios įmonės viduje įdiegta logistikos sistema (reikalinga tam, kad įmonė galėtų įgyvendinti pasirinktą konkurencinio pranašumo strategiją Taikant logistikos priemones, įmonės valdymas organizuojamas taip, kad pavienių įmonės padalinių valdymas būtų siejamas su paties materialaus srauto parametru valdymu.

  • MS PowerPoint 145 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1402 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sipa
  • Pagrindinės ir pagalbinės logistinės veiklos rūšys
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagrindinės ir pagalbinės logistinės veiklos rūšys. (2019 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindines-ir-pagalbines-logistines-veiklos-rusys.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 07:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo