Pagrindinės rinkos ekonomikos problemos ir tikslai


Nelegali konkurencija. Es ekonominės problemos. Rinkos ekonomikos tikslai. Pagrindines ekonomikos problemos. Es ekonomikos problemos. Europos sajungos ekonomines problemos. Ekonomines problemos es. Nedarbo atsiradimo priežastys ir pasekmės. Es ekonomika problemos. Rinkos ekonomika problemos.

Įvadas. Rinkos ekonomikos suvokimas ir tikslingumas. Infliacijos poveikis rinkos ekonomikai. Infliacija, kaip reiškinys rinkos ekonomikoje. Infliacijos atsiradimo priežastys ir pasekmės rinkos ekonomikai. Nedaro įtaka rinkos ekonomikai. Nedarbo apsireiškimas ir trugdžiai. Nedarbo priežastys ir pasekmės. Finansinių ataskaitų žala rinkos ekonomikai. Finansų ataskaitų pažeidimai. Ataskaitų klastojimo padariniai. Konkurencijos pažeidimai ir šešėlinė ekonomika. Karteliai ir jų padariniai. Nelegali konkurencija. Šešėlinė ekonomika ir padariniai. Šešėlinė ekonomika es šalyse. Pasirinkimo problema. Rinkos ekonomikos tikslai. Žemo nedarbo lygio. Infliacijos sumažinimo. Kainų stabilumo. Efektyvumo. Teisingo pajamų paskirstymo. Gamybos augimo. Ekonominės laisvės. Ekonominio socialinio saugumo.

Šiame darbe aš pabandysiu atskleisti pagrindines rinkos ekonomikos problemas, jų atsiradimo priežastis, sukeliamas pasekmes ekonomikai, bei pagrindinius ekonomikos tikslus, kurie turėtų sumąžinti problemas.

Kad gerai suprastume kas iš tiesų yra ta rinkos ekonomika, reikia ja palyginti su kita arba kitomis ekonomikos rūšimis, kad atrastume skirtumus, reikšmę ir naudą. Aš pasirinkau palyginti komandinę ir rinkos ekonomikas.

Komandinėje ekonomikoje vyriausybiniai ekonomistų – planuotojų, gamybos ekspertų ir politinių pareigūnų komitetai nustato šių prekių gamybos apimtį ir nurodo, kokios gamyklos jas gamins. Centriniai plano komitetai taip pat nustato ne tik gaminių kainas, bet ir atlyginimus, kuriuos gauna juos pagaminę darbininkai. Šie centro sprendimai sąlygoja įvairiausių gaminių kiekį, įvairovę ir kainas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 250 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (6621 žodžiai)
  • Universitetas
  • Varle
  • Pagrindinės rinkos ekonomikos problemos ir tikslai
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagrindinės rinkos ekonomikos problemos ir tikslai. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindines-rinkos-ekonomikos-problemos-ir-tikslai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:44
×