Pagrindinės sąskaitų korespondencijos


Saskaitu korespondencija pavyzdziai. Pelno mokesčio sąskaitų korespondencija. Sąskaitų korespondencija apskaitoje. Saskaitu korespondencijos pavyzdziai. Kiti moketinas mokestis saskaitu korespondencija. Saskaitu korespondencijos.pdf. Sąskaitų korespondencijų pavyzdžiai.

Pagrindinės sąskaitų korespondencijos. Pinigų kasoje ir banko sąskaitose apskaita. Ilgalaikio materialiojo turto apskaita. Atsargų, produkcijos ir biologinio turto apskaita. Skolų įmonei apskaita. Atsiskaitymų su pirkėjais apskaita. Atsiskaitymų su kitais debitoriais apskaita. Atsiskaitymai su atskaitingais asmenimis. Atsiskaitymai su atskaitingais asmenimis už komandiruotės išlaidas. Atsiskaitymai su atskaitingais asmenimis už kitus pavedimus. Atsiskaitymai su materialiai atsakingais asmenimis. Įmonės įsipareigojimų apskaita. Atsiskaitymų su tiekėjais apskaita. Atsiskaitymų už darbą apskaita. Mokėtinų mokesčių ir įmokų apskaita. Pridėtinės vertės mokestis. Vsdf įmokos ir įmokos į garantinį fondą. Pelno mokestis. Kiti mokėtini mokesčiai biudžetui. Paskolų apskaita. Atsiskaitymų su kitais kreditoriais (kitų mokėtinų sumų) apskaita. Atsiskaitymai pagal teismo vykdomuosius dokumentus. Atsiskaitymai su draudimo bendrovėmis. Atsiskaitymai su akcininkais ir įmonėmis, į kurias investuojama. Nuosavo kapitalo ir rezervų apskaita. Pajamų ir sąnaudų apskaita. Pajamų apskaita. Kitos veiklos pajamos. Finansinės ir investicinės veiklos pajamos. Sąnaudų apskaita. Parduotų prekių savikaina. Veiklos sąnaudos. Kitos veiklos sąnaudos. Finansinės ir investicinės veiklos sąnaudos.
  • Finansai Konspektas
  • Adobe PDF 254 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių
  • Universitetas
  • Ausra
  • Pagrindinės sąskaitų korespondencijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Pagrindinės sąskaitų korespondencijos. (2013 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindines-saskaitu-korespondencijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 07:15
×