Pagrindinės vadybos guru Charles Handy idėjos


Įvadas. Vadybos guru charles handy biografija. Pagrindinės vadybos guru charles handy idėjos. Vadybos guru charles handy idėjų taikymas šiuolaikinėse organizacijose. Efektyvi lyderystė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Vadybos guru Chales Handy idėjos aktualios ir šių dienų organizacijoms. Charles Handy yra vienas didžiausių mūsų laikų mąstytojų vadybos ir verslo klausimais. Charles Handy taip pat patyręs verslo filosofas, vadovas ir patarėjas. Nagrinėjant pagrindines vadybos guru Charles Handy idėjas, atskleisiu kokie aktualūs yra jo patarimai ir pastebėjimai ir kodėl jais vadovaujasi daugelis šiuolaikinių organizacijų.

Taigi, tikslinga analizuoti kokios yra pagrindinės vadybos guru Charels Handy pasiūlytos idėjos?

Darbo tikslas- atskleisti vadybos guru Charles Handy idėjas. Šiam tikslui pasiekti keliami tokie uždaviniai :

Išskirti pagrindinius vadybos guru Charles Handy biografinius kontekstus nulėmusių jo idėjų susiformavimo kontekstą.

Atskleisti pagrindines vadybos guru Charles Handy idėjas ir indėlį į šiuolaikinės vadybos mokslą.

Atskleisti pagrindines vadybos guru Charles Handy idėjų taikymą šiuolaikinėse verslo įmonėse.

Darbo objektas - Charles Handy idėjos.

Pirmojoje darbo dalyje pateikiama vadybos guru Charles Handy biografijos analizė, išskiriami esminiai momentai nulėmę Charles Handy idėjų susiformavimo kontekstą. Antrojoje dalyje atskleidžiamos pagrindinės vadybos guru Charles Handy idėjos ir pagrindžiamas indėlis į šiuolaikinės vadybos mokslą. Trečiojoje dalyje atskleidžiamas vadybos guru Charles Handy idėjų taikymas šiuolaikinėse verslo įmonėse.

Charles Handy gimė 1932m. Kildare, Airijoje. Mokėsi Anglijoje ir JAV. Baigė Oriel koledžą, Oksfordą (intelektinės klasikos tyrimų, istorijos ir filosofijos pirmos klasės pagyrimu). Po koledžo dirbo tarptautinėje „Shell“ kompanijoje rinkodaros vadovu. Dirbo ekonomistu ir vadybos pedagogu pietryčių Azijoje ir Londone prieš patenkant į „Sloan“ Vadybos mokyklą, Masačiusetso technologijos universitete.

1967 Charles Handy grįžo į Angliją kurti ir valdyti „Sloan“ programą, už JAV ribų - Didžiosios Britanijos verslo mokykloje, Londone. 1972 Charles Handy tapo visateisiu mokyklos profesoriumi, specializuotu verslo psichologijoje. Nuo 1977 iki 1981 Handy dirbo prižiūrėtoju Jurgio Didžiojo namuose, Vinzoro pilyje ir privačiame konferencijų ir studijų centre, susijusiame su etika ir visuomenės vertybėmis. Nuo 1987 iki 1989 jis buvo Karališkosios menų draugijos pirmininku, Londone. Charles Handy dvylikoje Britanijos universitetų yra paskelbtas garbės daktaru arba priklauso jų draugijoms.

Charles Handy labiausiai susirūpinęs ką visuomenei ir individams reiškia tokie dramatiški pokyčiai, kaip technologijų, demografijos ir ekonomikos augimas į darbo vietas ir į visų mūsų gyvenimus. Jo knygų, šiomis temomis, kurios buvo pradėtos rašyti 1975, buvo parduota gerokai daugiau nei milijonas egzempliorių visame pasaulyje, visomis pagrindinėmis kalbomis. Jis išleido daug knygų bei straipsnių.

  • Microsoft Word 173 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (2236 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Pagrindinės vadybos guru Charles Handy idėjos
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pagrindinės vadybos guru Charles Handy idėjos. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindines-vadybos-guru-charles-handy-idejos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 17:01
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo