Pagrindiniai makroekonomikos rodikliai ir jų kitimo analizė Lietuvoje


Įvadas. Pagrindiniai makroekonomikos rodikliai. Bendrasis nacionalinis produktas (BNP). Bendrasis vidaus produktas (BVP). Nedarbo lygis. Infliacija. Makroekonomikos rodiklių analizė Lietuvoje. Lietuvos ekonomikos raidos etapai. Lietuvos makroekonomikos laimėjimai ir svarbiausios tendencijos. Lietuvos makroekonomikos rodikliai. Lietuvos, latvijos ir estijos pagrindinių makroekonominių rodiklių apžvalga. Bendrasis vidaus produktas. Bendrosios pridėtinės vertės kitimo tempai. Darbo užmokestis ir nedarbo lygis. Išvados. Literatūra.

Rinkdamos medžiagą stengėmės apžvelgti tik kelis makroekonominius rodiklius (t.y. BNP, infliacijos lygis, nedarbo lygis ir kt.), bet stengėmės, kad tai būtų ilgesnio laikotarpio rezultatai, kad būtų galima palyginti, kaip keičiasi šalies ūkio būklė. Tam panaudojome statistikos departamento pateiktus duomenis. Norint, kad šis darbas būtų naudingas ne tik žmonėms, gerai išmanantiems ekonomikos mokslą, surinkome ir nemažai teorijos apie pagrindinius makroekonominius veiksnius, kad ne labai ką apie tai išmanantis žmogus galėtų ir išsiaiškinti teorinius dalykus. Tam panaudojome keletą aukštųjų mokyklų vadovėlių.

Pagrindiniai šio darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti kokie yra pagrindiniai makroekonominiai rodikliai.

2.Apžvelgti jų kitimą Lietuvoje.

3.Palyginti Lietuvos ir kitų valstybių pagrindinius makroekonominius rodiklius.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 358 KB
  • 2014 m.
  • 40 puslapių (10530 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sajda
  • Pagrindiniai makroekonomikos rodikliai ir jų kitimo analizė Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Pagrindiniai makroekonomikos rodikliai ir jų kitimo analizė Lietuvoje. (2014 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindiniai-makroekonomikos-rodikliai-ir-ju-kitimo-analize-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 12:29
×