Pagrindinių plokščių parinkimas kompiuteriui


Pagrindinių plokščių parinkimas kompiuteriui. Darbo tikslas Išsiaiškinti pagrindinių plokščių parinkimo skirtingiems vartotojų segmentams uždavinius ir įgyti parinkimo praktinių įgūdžių. Teorinė dalis. Darbo užduotis. Pasirinkt sisteminę plokštę reikalaujamai kompiuterinei sistemai, iš tuo metu rinkoje pristatytų PP modelių. Pateikti plokštėje panaudoto lustų rinkinio specifikaciją. Pateikti pačios pagrindinės plokštės specifikaciją. Pateikti kelis alternatyvius sprendimus (minimaliai turi būti nagrinėjamos 3 pagrindinės plokštės), jų lustynų ir pačių pagrindinių plokščių specifikacijos. Pagrįsti savo pasirinkimą pagal technologinius bei ekonominius rodiklius. Pateikti lentelę su nagrinėjamųjų SP palyginimu (minimaliai pagal 10 - 12 parametrų. Užduočių variantai. Išvados. Mano pasirinktos pagrindinės plokštės buvo skirtos smulkiam verslui, o tai nereikalauja kokių tai išskirtinių parametrų, praktiškai tinka visos šiuo metu parduotuvėse siūlomos pagrindinės plokštės. Mano siūlymas butu pirkti kuo pigesne pagrindinę plokštę jeigu kompiuteris bus naudojamas vien tik smulkiąjam verslui. Rekomenduojami pagrindiniai informacijos šaltiniai.

1. Darbo tikslas: Išsiaiškinti pagrindinių plokščių parinkimo skirtingiems vartotojų segmentams uždavinius ir įgyti parinkimo praktinių įgūdžių.

Pagrindinė (sisteminė, motininė) plokštė yra svarbiausias bet kurios kompiuterinės sistemos elementas ir reikalinga kitų komponentų sujungimui ir jų sąveikos organizavimui bei palaikymui. Iš esmės kompiuterio konfigūracijos pasirinkimas prasideda būtent nuo pagrindinės plokštės pasirinkimo. Pagrindinių plokščių (PP) svarbiausi parametrai yra:

Bendros paskirties sąsajos (įvesties/išvesties, klaviatūros, USB, IEEE 1394 ir kt.)

Kaip papildomi parametrai nagrinėjami integruoti grafiniai, vaizdo ir komunikaciniai adapteriai.

Svarbiausi pagrindinės plokštės parametrai didesne dalimi lemiami sisteminio lustų rinkinio panaudoto toje plokštėje. Būtent lustynas ir yra visos sistemos “širdis”.

Dėl riboto laboratorijoje esančių pagrindinių plokščių pasirinkimo bei spartaus naujų lustų rinkinių vystimosi pravartu šia užduotį vykdyti raštu naudojantis išsamiais sisteminių plokščių aprašymais Internete.

Parenkant PP (pagrindinę plokštę) studentai turi būti susipažinę su pagrindiniais PP parametrais, lustynų bei procesorinių sąsajų įvairove, jų parametrais ir veikimo principais.

PP reiktų išrinkinėti iš realių, tuo momentu rinkoje siūlomų, produktų. Pirma, studentai turėtų susipažinti su pagrindinių plokščių gamintojų siūlomais produktais, po to su Lietuvos įmonių, prekiaujančių kompiuterių komponentais, o jų tarpe ir sisteminėmis plokštėmis, siūlomos produkcijos įvairove, parametrais bei kainomis.

  • Informatika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (816 žodžiai)
  • Giedre
  • Pagrindinių plokščių parinkimas kompiuteriui
    10 - 3 balsai (-ų)
Pagrindinių plokščių parinkimas kompiuteriui. (2014 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindiniu-ploksciu-parinkimas-kompiuteriui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:20
×