Pagrindinių plokščių parinkimas namų vartotojams


Motinines plokstes sandara. Pagrindines plokstes sandara. Pagrindinių plokščių tipai. Pagrindines plokstes tipai. Motinines plokstes parametrai. Pagrindines plokstes parametrai. Motininiu ploksciu apzvalga. Motininiu ploksciu testas 2013. Pagrindiniai namu vartotojai. Vaizdo plokstes parinkimas.

Įvadas. Profesinės kompetencijos demonstruojamos darbe. Analitinė dalis. Užduoties analizė. Projekte naudotų pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Pagrindinių plokščių sandaros ir charakteristikų analizė. Lustynų apžvalga. Pagrindinių plokščių standartų apžvalga. Pagrindinių namų kompiuterių vartotojų segmentų ir jų poreikių analizė. Galimų sprendimų analizė, sprendimo pasirinkimas. Projektinė dalis. Pagrindinių plokščių raidos per paskutiniuosius tris metus tendencijų vertinimas. Pagrindinių plokščių gamintojai ir jų siūlomų produktų ypatumai. Kompiuterių pagrindinių plokščių vertinimo kriterijų parinkimas. Kompiuterių pagrindinių plokščių įvertinimas taikant lyginamuosius testus. Plokščių testavimo rodiklių ir kitų gerųjų ypatybių rinkinio - kainos santykio vertinimas. Pagrindinių plokščių siūlymai namų vartotojų segmento tipinėms darbo vietoms. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Kursiniame darbe naudotų informacijos šaltinių sąrašas.

Mūsų dabartis yra neatsiejama nuo naujausių technologijų, kurios sparčiai žengia į priekį, turbūt ne dienomis, o valandomis. Šiame darbe išanalizuosiu pagrindinių plokščių tipus, jų gamintojus, taip pat teiksiu rekomendacijas dėl pagrindinių plokščių parinkimo pagrindiniams vartotojų segmentams. Kadangi vartotojų poreikiai vis keičiasi ir keičiasi, konkrečių ilgalaikių rekomendacijų konkretiems vartotojų segmentams numatyti būtų neįmanoma.

Kursinio darbo tikslai:

1.Išanalizuoti tipinės pagrindinės plokštės sandarą, charakteristikas ir funkcionavimą.

2.Apibudinti pagrindinius namų kompiuterių vartotojų segmentus ir jų poreikius.

3.Suformuluoti pagrindinių plokščių parinkimo tipiniams namų vartotojams kriterijus ir teikti konkrečias rekomendacijas.

Mano asmeniniai tikslai būtų tokie: kuo daugiau sužinoti apie pagrindines plokštes; paaiškinti paprastam vartotojui į kokius parinkimo kriterijus reikia atsižvelgti norint pasirinkti gerą pagrindinę plokštę. Siekdamas šių tikslų aš perteiksiu kuo tikslesnę informaciją apie pagrindines plokštes taip, kad galėtų susigaudyti ne tik specialistas, bet ir paprastas namų ar biuro kompiuterių naudotojas.

Analitinėje dalyje pirmiausia bus išanalizuoti visi pagrindinių plokščių parametrai, lustynai, sandara, formos tipai, gamintojai. Taip pat šioje dalyje pateiksiu pagrindinių informacijos šaltinių apžvalgą.

Projektinėje dalyje bus realizuoti tokie uždaviniai kaip: kompiuterių pagrindinių plokščių vertinimo kriterijų parinkimas, pagrindinių plokščių įvertinimas taikant lyginamuosius testus, pagrindinių plokščių siūlymai namų vartotojų segmentams ir t.t..

Žmogus perskaitęs darbą bus susipažinęs su pagrindinės plokštės kriterijų parinkimo ypatumais skirtingų poreikių vartotojams, sužinos daugiau apie kiekvieno parametro reikšmę, sugebės ateityje pirkdamas kompiuterį atsižvelgti į pagrindines plokštes pagrindinius parametrus, įvertinti skelbiamus testavimų rodiklius ir pasirinkti sau tinkamą variantą.

  • Microsoft Word 1240 KB
  • 2012 m.
  • 39 puslapiai (8529 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonas
  • Pagrindinių plokščių parinkimas namų vartotojams
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagrindinių plokščių parinkimas namų vartotojams. (2012 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindiniu-ploksciu-parinkimas-namu-vartotojams.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 11:02
×