Pagrindinių priemonių naudojimo bei materialinio techninio aprūpinimo ir išteklių naudojimo analizė


Pagrindinių priemonių naudojimo analizė. Materialinis techninis aprupinimas. Imones pagrindines priemones. It imones naudojimo analizė. Imones materialiniai istekliai. Materialiniai istekliai baldų gamyboje. Įmonės materialinės techninės bazės charakteristika. Materialiniu techniniu istekliu analize. Istekliu panaudojimo analize. Materialinio techninio aprūpinimo vadovas.

Įvadas. Uab „luitas“ veiklos charakteristika. Pagrindinių priemonių naudojimo analizė. Materialinio – techninio aprūpinimo ir išteklių naudojimo analizė. Išvados.

Dažniausiai kiekviena bendrovė pradėdama savo veikla siekia dirbti kuo pelningiau, gauti užtikrintas ir pastovias pajamas, bei įsitvirtinti atitinkamoje rinkoje. Šiam tikslui pasiekti įmonės vadovas turi tinkamai panaudoti įmonės išteklius vykdant veiklą ir pasiekti įmonėje aukščiausių rezultatų.

Tikslas. Išanalizuoti pagrindinių įmonės priemonių naudojimą ir materialinį techninį aprūpinimą bei išteklių naudojimą.

Uždaviniai. Išsiaiškinti, kaip pasikeitė pagrindinių priemonių sunaudojimo kiekybė ir kokybė per vienerius metuskokius įmonė turi ir panaudojo rezervus technikai tobulinti bei produkcijos gamybai didinti. Išsiaiškinti, ar visi turimi įrengimai ir visu pajėgumu naudojami gamybai. Išnagrinėti kiekvieno veiksnio įtaką bendrosios produkcijos gamybos plano vykdymui. Išsiaiškinti materialinių išteklių gavimą laiku, ar jie racionaliai buvo panaudoti pagal pažangias technines ir ekonomines normas.

Baldų gamybos pramonė lietuvoje kaip greitai plėtojama. 2005 m. Lapkričio 28 d. Uab „luitas“ įregistruota vį „registrų centras“. Bendrovė - juridinis asmuo, savarankiška ūkiniu, finansiniu, organizaciniu ir teisiniu požiūriu. Įmonė yra ribotos turtinės atsakomybės. Nuo pat savo veiklos pradžios ji tapo pvm mokėtoja.

Įmonės ūkinė veikla yra stalų ir kėdžių gamyba iš ąžuolo medienos.

Prieš pradėdama veiklą įmonės nusipirko reikiamų gamybai įrengimų, baldų darbininkams ir įmonės administracijai ir kito reikalingo turto.

Įmonę valdo keturi akcininkai. Bendrovės įstatinis kapitalas – 544 000 lt, kuriuos akcininkai įnešė į įmonės atsiskaitomąją sąskaitą ab seb banke.

Uab „luitas“ įsikurs nuomojamose patalpose šiauliuose, dubijos g. Pagal nuomos sutartį už gamybines patalpas įmonė turės mokėti 4600 lt, o už bendrąsias ir administracines patalpas – 1100 lt per mėnesį. Nuompinigius įskaičiuotos visos išlaidos už komunalines paslaugas.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1651 žodžiai)
  • Vytaute
  • Pagrindinių priemonių naudojimo bei materialinio techninio aprūpinimo ir išteklių naudojimo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagrindinių priemonių naudojimo bei materialinio techninio aprūpinimo ir išteklių naudojimo analizė. (2012 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindiniu-priemoniu-naudojimo-bei-materialinio-techninio-aprupinimo-ir-istekliu-naudojimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:17
×