Pagyvenusio žmogaus slauga atvejo analizė


Slaugos skaidrės. Pagyvenusio žmogaus atvejo analizė. Tiriamasis asmuo. Saugi aplinka. Bendravimas. Valgymas ir gėrimas. Sveikos mitybos pagrindinės taisyklės. Darbas ir užsiėmimas. Miegas. Judėjimas. Medikamentai. Lyties raiška. Aktualios problemos. Slaugos rekomendacijos. Senatvė ir vienišumas.


Lytis: Vyras Pavardė: P. Vardas: V. Amžius: 74 metai. Patogumai: gyvena daugiabutyje su patogumais. Šeimyninė padėtis: ištekėjęs, gyvena su žmona. Artimiausi giminės: du sūnūs ir dukra. Neseniai nutikę įvykiai/krizės: regos bei klausos pablogėjimas. Kaip dabar pacientas vertina savo sveikatos būklę: vertina prastai, jaučia diskomfortą bei didelius skausmus. Medicinos informacija: pacientui padidėjęs kraujospūdis. Diagnozuota aterosklerozė. Taip pat kenčia prostatą.

Pacientas daugiausiai laiko praleidžia gulėdamas. Dėl prastos regos negali skaityti. Mėgsta žiūrėti televizorių, tačiau gali tai sau leisti neilgai. Dažniausiai žiūri žinias. Mėgsta klasyti žmonos skaitomų straipsnių iš įvairių laikraščių. Dažnai žiūri pro langą. Kai jaučiasi geriau ir mato, jog oras yra geras, važiuoja su dviračiu aplankyti artimųjų.

Pacientas eina miegoti gana reguliariai, dažniausiai apie 22h vakaro. Dažnai skundžiasi miego kokybe dėl įvairių skausmų, ypatingai prostatos. Keliasi anksti, kandangi iš ankščiau buvo įpratęs keltis anksti važiuoti pas gyvulius. Neretai tenka išgerti ir migdomųjų, kad pailsėtų.

Vartoja daug vaistų. Pagrindiniai yra nuo prostatos ir kraujospūdį mažinantys. Juos vartoja labai sąžiningai, visada laiku. Kartais papiknaudžiauja vaistais: pvz. Sutrikus miegui, skuba gerti migdomųjų.

Yra susituokęs. Su žmona kartu esa 36 metus, susituokė prieš 9 metus. Gyvena laimingai. Žmona be galo mylinti, labai rūpestinga. Visą savo laiką skiria ligoniui, rūpinasi jo medikamentais. Su žmona susilaukė trijų vaikų: dviejų berniukų, bei mergaitės (mano mamos),.

  • Slauga Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Andzelikada
  • 16 puslapių (685 žodžiai)
  • Slaugos skaidrės
  • MS PowerPoint 118 KB
  • Pagyvenusio žmogaus slauga atvejo analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Pagyvenusio žmogaus slauga atvejo analizė. (2015 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/pagyvenusio-zmogaus-slauga-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 21:58