Pagyvenusių ir senų žmonių slauga


Pagyvenusių žmonių slauga. Senų žmonių priežiura. Senyvo amziaus zmoniu prieziura. Pagyvenusiu zmoniu prieziura. Slaugos praktikos ataskaita. Pagyvenusiu zmoniu slaugos ypatumai. Praktikos ataskaita ligonineje. Slaugos praktikos analize. Seno žmogaus priežiūra. Slaugos lapas.

Turinys. Įvadas. Všį „anykščių savivaldybės ligoninė“ apibūdinimas. Įgytos ir pasiektos kompetencijos praktikos metu. Išvados. Literatūra. Priedai. Gerontologinės slaugos praktiką atlikau VŠĮ „ Anykščių savivaldybės ligoninėje“. Praktikos laikas: nuo 2010-04-06 iki 2010-04-23, 120 valandų. Atliekant pagyvenusių ir senų žmonių praktiką, labai svarbu išsikelti tikslus ir uždavinius, susijusius su šiais pacientais ir jų poreikiais. Užtikrinti jiems visapusišką medicininę pagalbą. Šios praktikos metu ugdomas ir kartu patikrinamas savarankiškumas slaugant sunkų ligonį, atsakomybė už savo veiksmus. Gebėjimas greitai reaguoti pablogėjus ligonio sveikatai. Gerbti ir neišskirti nė vieno paciento mėgstamu ar ne mėgstamu, būti jiems geranorišku. Prisitaikyti prie personalo darbo. Praktikos tikslas: įgytas žinias ir įgūdžius integruoti bei pritaikyti pagyvenusio žmogaus slaugoje, analizuoti veiklos rezultatus. Ataskaitos struktūra ir apimtis: šią ataskaitą sudaro 11 puslapių rašto darbas. Ataskaitos dalys: titulinis lapas, turinys, įvadas, VŠĮ Anykščių savivaldybės ligoninės apibūdinimas, įgytos ir pasiektos kompetencijos praktikų metu, išvados, literatūra, priedai (atliktų manipuliacijų lapas, slaugos istorija).

Gerontologinės slaugos praktiką atlikau všį anykščių savivaldybės ligoninėje . Gerbti ir neišskirti nė vieno paciento mėgstamu numatyti bendrosios slaugos procedūras, atsižvelgiant į pagyvenusio žmogaus poreikius ir savirūpos galimybes.

Praktikos tikslas: įgytas žinias ir įgūdžius integataskaitos struktūra ir apimtis: šią ataskaitą sudaro 11 puslapių rašto darbas. Ataskaitos dalys: titulinis lapas, turinys, įvadas, všį anykščių savivaldybės ligoninės apibūdinimas, įgytos ir pasiektos kompetencijos praktikų metu, išvados, literatūra, priedai (atli praktikos vietą pasirinkau savo rajone, všį anykščių savivaldybės ligoninėje . Šioje visiškai naujai įrengtoje ligoninėje yra 159 lovų stacionaras. Ambulatorinių paslaugų padalinys aptarnaujantis daugiau kaip 35 tūkst. Gyventojų turintį anykščių rajoną, taip pat aptarnaujanti ir kaimyninių miestų pacientus tai: ukmergės, kupiškio, bei iš visos Lietuvos atvykstančius ligonius.

Renkantis praktikos vietą įtakos turėjo platus ligonių srautas, kuris kreipiasi dėl įvairių ligų ir susirgimų. Pradėjus veikti naujajai anykščių rajono ligoninei, žymiai pagerėjo sąlygos pacientams ir personalui, su paprastėjo darbo organizavimas. Pradėtos teikti specializuotos ambulatorinės ir stacionarinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Veikia šie skyriai: priėmimo – skubios pagalbos, vaikų ligų, chirurgijos, ortopedijos – traumatologijos, akušerijos ginekologijos, reanimacijos- intensyviosios terapijos, reabilitacijos, slaugos – palaikomojo gydymo, vidaus ligų. Taip pat veikai ambulatorinių konsultacijų ir paslaugų padalinys.

Visoje ligoninėje įdiegta naujausia ir pažangiausia medicininė įranga, leidžianti ir tiksliai bei greitai nustatyti pacientų susirgimus, efektyviai bei kvalifikuotai juos gydyti. Įstaigoje dirbantis personalas supažindintas su naujausiomis technologijomis, gydo naujausiais metodais. Slaugytojos teikia pažangiausiu mokslu pagrįstas saugias, efektyvias pacientų poreikius atitinkančias paslaugas.

šios pagyvenusių ir senų žmonių praktikos metu aš dirbau vidaus ligų skyriuje, nuo 2010-04-06 iki 2010-04-. Mano vadove buvo paskirta vyriausioji šio skyriaus slaugytoja jolita bružaitė. Ji mane supažindino su skyriaus darbu ir tvarka.

Všį anykščių savivaldybės ligoninej vadovauja vyriausiasis gydytojas dalis vaiginas. O tiesioginius praktikų vadovus paskiria ir tikrina jų veiklą visos praktikos metu vyriausioji slaugytoja alma pilkauskaitė.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1485 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Pagyvenusių ir senų žmonių slauga
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagyvenusių ir senų žmonių slauga. (2011 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagyvenusiu-ir-senu-zmoniu-slauga.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 17:55
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo