Pajamų apskaita biudžetinėse įstaigose


Įvadas. Atsiskaitymų su valstybės iždu. Esmė ir principai. Buhalterinė apskaita biudžetinėse įstaigose. Valstybės mokesčių sistema ir atskaitymai į iždą. Išskaitymų (mokesčių) iš darbo užmokesčio tvarka. Jurbarkų darželio-mokyklos mokami. Ir jų analizė. Jurbarkų darželio mokyklos apibūdinimas ir veikla. Darželio-mokyklos sumokami mokesčiai ir jų analizė. Jurbarkų darželio-mokyklos pirminė ir. Suvestinė apskaita. Atsiskaitymų su valstybės iždu pirminė apskaita. Atsiskaitymų su valstybės iždu suvestinė apskaita. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Priedai. Priedas. Mokesčių valstybei klasifikacija ir apskaita. Priedas. Buhalterinės apskaitos dokumentų pavyzdžiai.

Išanalizavus atsiskaitymų su valstybės iždu apskaitos pricipus biudžetinėse įstaigose „Jur-barkų darželis-mokykla“ pavyzdžiu buvo prieita sekančių išvadų:

1. Tvarkant biudžetinių įstaigų apskaitą pinigų principu, ūkinės operacijos ir ūkiniai įvykiai apskaitoje registruojami ne tada, kai jie įvyksta, o tada, kai gaunami ar išleidžiami pinigai, todėl pinigų principu sudaryta atskaitomybė neteikia tikros ir teisingos informacijos apie viešojo sek-toriaus subjekto finansinę būklę ir veiklos rezultatus. Europos Sąjungoje viešojo sektoriaus bu-halterinė apskaita ir atskaitymai su valstyųbės iždu sąjunginiu mastu nereglamentuota.

2. Mokesčių elementai sudaro galimybę kiekvieną mokestį analizuoti ir vertinti bendroje mokesčių sistemoje, o tai labai svarbu formuojant efektyvią mokesčių sistemą, tolygiais paskirs-tant mokesčių naštą fiziniams ir juridiniams asmenims, nustatant realius mokesčių šaltinius ir pan. Bet kurios šalies mokesčių sistemoje galima išskirti dvi mokesčių grupes: tiesioginiai ir netiesi-oginiai mokesčiai.

  • Apskaita Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 190 KB
  • 2014 m.
  • 43 puslapiai (9351 žodžiai)
  • Algimantas
  • Pajamų apskaita biudžetinėse įstaigose
    10 - 4 balsai (-ų)
Pajamų apskaita biudžetinėse įstaigose. (2014 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pajamu-apskaita-biudzetinese-istaigose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:19
×