Pajamų ir sanaudų apskaita (2)


Pjamų ir sąnaudų apskaita. Įvadas. Pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita. Pajamų ir sąnaudų samprata. Prekybinė veikla ir pardavimo pajamos. Pardavimo apskaita. Pajamų pripažinimas. Pardavimo sąnaudos. Sąnaudų apskaita. Pardavimo savikaina. Pajamų ir sąnaudų suvestinė. Pajamų ir sąnaudų apskaita prekybinėje įmonėje. Įmonės. Uab “tela” pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Kiekvienos įmonės apskaitos politika tūrėtų būti grindžiama bendraisiais apskaitos principais ir nustatyti pripažinimo kriterijus, įvertinimo būdus, grupavimą ir kitus specifinius principus ir jų taikymo procedūras. Reikšminga apskaitos dalis yra apskaitos procedūrų išrašai, kuriuose rodomas ūkinių operacijų apskaitos ir kontrolės algoritmas nuo jų užregistravimo iki atskleidimo metinėje finansinėje atskaitomybėje. Kuo įmonė didesnė, kuo jos veikla įvairesnė, tuo kruopščiau ir detaliau tūrėtų būti rengiama ūkinių operacijų apskaita.

Šiame darbe bus išnagrinėta pardavimų pajamų ir sąnaudų apskaita.

Prekybinė veikla - tai ūkinė veikla, susijusi su prekių pirkimu ir pardavimu. Prekybos įmonių veikla ypatinga tuo, kad jos įsigytų prekių neperdirba ir neapdoroja, tačiau atlieka tokias prekybai būdingas operacijas kaip prekių sandėliavimas, įpakavimas ir pan. Gamybos įmonės vartotojams parduoda savo sukurtas prekes kartu su paslaugomis.

Parduotų prekių ar suteiktų paslaugų ir iš jų gautų pajamų bei patirtų sąnaudų įvairovė labai plati, todėl šiame darbe aprašoma pajamų ir sąnaudų rūšys, jų apskaitos ypatumai, vertinimo kriterijai, pripažinimo bruožai bei grupavimas.

Darbo objektas:

Darbo tikslas: išanalizuoti pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaitą.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (5641 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Pajamų ir sanaudų apskaita (2)
    7 - 1 balsai (-ų)
Pajamų ir sanaudų apskaita (2). (2013 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/pajamu-ir-sanaudu-apskaita-2.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 09:05
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo