Pakabinama lentyna


Pakabinama lentyna. Techninė užduotis. Įvadas. Darbo tikslas Suprojektuoti ir pagaminti interjero detalę. Analogai. Modelis pasirinktas pagal internete rastus analogus. Darbo sauga. Darbui atlikti pasirenkamos tvarkingos ir saugios darbo priemonės. Darbo atlikimo eiga. Projektavimas. Šiam projektui bus reikalingas eskizas ir gaminio darbo brėžinys su matmenimis. Gaminio savikaina. Internetiniai puslapiai. Nauda aplinkai ir visuomeniai. Gaminiai iš medienos. Išvados. Pagamintas gaminys – pakabinama lentyna. Matavimas. Pjovimas. Šveitimas. Medsaraigčių įsukimas. Impregnavimas. Padarytas darbas.

Modelis pasirinktas pagal internete rastus analogus. Iš pirmo pavyzdžio pasirinktos dvi viršutinės ir dvi apatinės detalės, nes jos atitiko projektuojamo gaminio reikalavimus ir atrodė patvarios. Antrajame analoge patiko pats pagrindas, toks bus naudojamas gaminamai lentynai. Iš trečiojo analogo pasirinktos vidurinės detalės, nes atrodė dailiai. Projektuojamas gaminys bus gaminamas iš natūralios medienos, tai spalva skirsis. Visi analogai pagaminti iš plokštės.

Darbui atlikti pasirenkamos tvarkingos ir saugios darbo priemonės. Didžiausią pavojų kelia elektriniai įrankiai ir įrengimai, todėl prieš dirbant reikia įsitikinti ar jie tvarkingi, ar nėra pažeista elektros laidų izoliacija. Jais naudotis reikia pagal veikimo instrukciją. Darbo vieta privalo būti švari bei tvarkinga. Dirbama su tvarkingais darbo drabužiais, šveičiant ar lakuojant privaloma naudoti respiratorių ir apsauginius akinius.

  • MS PowerPoint 2798 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (357 žodžiai)
  • Lukas
  • Pakabinama lentyna
    10 - 4 balsai (-ų)
Pakabinama lentyna. (2015 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pakabinama-lentyna.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 23:27
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!