Pakabos diagnostikos stendas


Namų darbas Pakabos diagnostikos stendas. Jungtys , varžtai , guoliai , laisvumą vairo mechanizme , šarnyruose ir kituose mazguose. Pakabos diagnostikos stendai. Hidraulinis pakabos tikrinimo stendas skirtas automobiliams ir komerciniui transportui , kurių bendras svoris iki 5 tonos. Hidraulinis pakabos tikrinimo stendas ( Sherpa AST - Flat. Hidraulinis pakabos laisvumo patikros stendas ( GST 8508 ) skirtas sunkvežimiams , troleibusams , autobusams. Aprašymas. Vairuotojų sąmoningas piknaudžiavimas. Mobilus , pakabos ir stabdžių diagnostikos stendas.


Pakabos tikrinimo veikimo principas susideda iš to, kad padeda nustatyti pakabos ir vairavimo sistemos komponentų gedimus. Pastačius ratus ant plokščių, slenkamaisiais judesiais į visas puses, pakabos diagnostikos stendas autoservisams leidžia nustatyti pakabos elementų gedimus, tokius kaip pvz.: jungtys, varžtai, guoliai, laisvumą vairo mechanizme, šarnyruose ir kituose mazguose.

Pakabos diagnostikos tikrinimo stendas, skirtas pakabos testavimui ir vairavimo valdymui patikrinti ne tik automobiliams ,bet ir sunkesnioms transporto priemonėms tokioms kaip : sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams.

Pakabos diagnostikos stendus gaminančios įmonės dažniausiai projektuoja pagal serviso įrengimo galimybes , pvz.: kurioje vietoje jis bus sumontuotas, kokioms transporto priemonėms bus naudojamas. Į tai atsižvelgus stendus gaminančios įmonės turi rekomenduoti autoservisams ar nereikalingi stendui bus pamatai ar visgi teks sumontuoti pagal projektą stendą kuriam bus reikalingas pamatas norint funkcionaliai juo naudotis. Visgi stendus gaminančios įmonės sudaro sutartį su autoservisais, kad sugedus stendui jos teiks remonto garantiją, todėl prieš montuojant stendą, nesvarbu ar tai bus pamatinis ar be pamato stendas, įmonėms labai svarbu apgalvoti tai, kad atliekant garantinį remontą, atvykus į autoservisą, būtų greitai ir kokybiškai išmontuojamas esantis stendas iš jo darbinės vietos, kad nereiktų atlikti papildomų griovimo darbų autoserviso ar įmonių sąskaitą.

  • Microsoft Word 815 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (882 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karde
  • Pakabos diagnostikos stendas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pakabos diagnostikos stendas. (2017 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pakabos-diagnostikos-stendas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 13:09
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo