Pakabos važiuoklės remontas referatas


Referatas pakabos remontas. Stabilizatoriaus traukes paskirtis. Amortizatoriai referatas. Pakabos gedimai. Automobiliu pakaba aprasymas. Masinos isorine granata pasekmes. Traukiu ir šarnyrų apsauginės gumos preyba. Pneumatiniu vaziuokliu remontas. Automobilio granatos paskirtis. Granatos keitimas persisiusti.

Įvadas. Amortizatorių keitimas. Sugedusių amortizatorių pasekmės. Amortizatorių tikrinimas ir jų būklės diagnozavimas. Amortizatoriaus atraminės plokštelės. Apsauginės amortizatorių gumos. Granatų keitimas, išorinės ir vidinės granatos keitimas. Išorinių granatų keitimas – kaip žinoti kad granatą, pusašio šarnyrą reikia keisti? Išorinių granatų keitimas. Vidinių granatų keitimas – kaip žinoti kad reikia keisti vidinę granatą? Vidinių granatų keitimas. Apsauginių granatos gumų keitimas. Reziume ir išvados. Guolių keitimas, guolių presavimas. Guoliai, kokie jie būna? Kaip atpažinti pradedantį gesti ar sugedusį rato guolį? Sailentblokų presavimas ir keitimas. Sugedusių, suplyšusių sailentblokų diagnozė – kaip žinoti kada juos reikia keisti? Sailentblokų keitimo ypatybės. Sailentblokų presavimas. Šarnyrų keitimas ir presavimas. Kaip atrodo šarnyras? Kodėl sugenda šarnyrai ir kaip žinoti kad šarnyrus reikia keisti? Stabilizatoriaus remontas. Stabilizatoriaus paskirtis ir funkcija. Stabilizatoriaus gedimai, skleidžiami garsai. Vairo traukių, traukės antgalių ir apsauginių gumų remontas. Galimi vairo mechanizmo gedimai. Apsauginių vairo traukių gumų plyšimas ir keitimas. Išvados. Naudota literatūra ir interneto puslapiai:.
  • Microsoft Word 790 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (3964 žodžiai)
  • Kolegija
  • M
  • Pakabos važiuoklės remontas referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Pakabos važiuoklės remontas referatas. (2013 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pakabos-vaziuokles-remontas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 23:15
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo