Pakelės parduotuvė užkandinė verslo planas


Uzkandines verslo planas. Užkandinės planas. Verslo planas greito maisto uzkandine. Uzkandines verslas.

Reziumė. Įmonės veiklos analizė. Pakelės parduotuvė užkandinė verslo planas. Šakos aprašymas ir prognozės, teisiniai aspektai, darbuotojai. Paslaugos aprašymas, įmonės veiklos kryptis ir tikslai pakelės parduotuvė užkandinė. Siūlomo projekto esmė. Vieta ir pagrindiniai vartotojai. Patalpos ir technologinė įranga. Darbų grafikas. Projekto teigiamos ir neigiamos savybės. Rinkodaros planas. Rinkos analizė. Rinkodaros kompleksas. Produktas. Kaina. Rėmimas. Pardavimų prognozė. Pakelės parduotuvės užkandinės organizacinis planas. Įmonės juridinė forma ir nuosavybės struktūra. Įmones organizacinė struktūra. Personalas. Finansai. Projekto kaina. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas. Prognozuojamos Pelno(nuostolio) ir pinigų srautų ataskaitos. Lūžio taškas ir nenuostolingumo pardavimų apskaičiavimas.

Gautos papildomos pajamos būtų skirtos įmonės plėtrai, t.y. viešbučio steigimui antrame aukšte ir kaimo turizmo plėtrai. Ruošiamasi daugiau lėšų skirti visuomeniniam maitinimui.

Rizika pradėjus veiklą:

1.Tinkamai pasirinkti tiekėjus(kad teiktų tik kokybišką produkciją);

2.Pasirinkti gerus ir tinkamus darbuotojus, nes ir nuo jų darbo kokybės priklauso įmonės finansinis rezultatas;

3.Negavus planuojamų pajamų dėl vidinių veiksnių(naujų konkurentų atsiradimo, konkurentų kainų nuolaidų taikymo, vartotojų perkamumo sumažėjimo) atsiranda rizika dėl paskolos grąžinimo, atsiskaitymo su tiekėjais bei darbuotojais ir Valstybiniu biudžetu.

Apsidrausdama nuo rizikos, įmonė vykdys tokią politiką :

1.Apdraus turtą nuo nelaimingų atsitikimų;

2.Sumažėjus vartotojų srautui įmonė darys papildomas rėmimo akcijas, stengsis įvairinti prekių asortimentą arba persiorientuos į papildomą įmonės veiklą, jei iš jos bus didesnės pajamos.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 94 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3043 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Pakelės parduotuvė užkandinė verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pakelės parduotuvė užkandinė verslo planas. (2013 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/pakeles-parduotuve-uzkandine-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:27
×