Paklausa ir pasiūla referatas


Darbo paklausa referatas. Paklausa referatas. Paklausos referatas. Referatai pasiūla. Referatas paklausa. Pasiūla ir paklausa referatas. Referatas apie pasiula ir paklausa. Paklausos kreives. Referatai apie ekonomikos pasiula ir paklausa. Referatai apie pasiula.

Ekonomikos referatas. Įvadas. Paklausos ir pasiūlos analizė. Paklausa. Pasiūla. Rinkos pusiausvyra. Darbo jėgos pasiūlos ir paklausos įvertinimo metodika. Pagrindiniai rezultatai ir išvados. Literatūros sąrašas.


Išskiriami keletas pagrindinių paklausos veiksnių. Vienas iš jų – pirkėjo pajamos. Padidėjusios pirkėjo pajamos leidžia pirkti daugiau ir normalios kokybės, brangesnių prekių. Esant bet kokio dydžio kainai, paklausa prekei išauga, nes padidėja pajamos. Paklausos padidėjimą, pirkėjo pajamoms išaugus, rodys paklausos kreivės poslinkis į dešinę. Aukštesneės kokybės preke laikoma prekė, kurios perkama daugiau, kai pajamos didėja (kiti veiksniai nekinta). Žemesnės kokybės preke laikoma prekė, kurios perkama mažiau, kai pajamos didėja (kiti veiksniai nekinta). Aukštesnės ir žemesnės kokybės prekės yra tik todėl, kad jas taip vertina pirkėjas, atsižveldamas į savo pajamas ir jų kitimą. Taip pat svarbus paklausos veiksnių aspektas yra kitų prekių kainos ir jų kitimas. Tarpusavyje susijusių prekių kainų pasikeitimo poveikis yra skirtingas ir prilauso nuo to, ar prekės yra pakaitai (substitutai) ar tik papildančios viena kitą (komplektas) jas vartojant.

  • Ekonomika Referatai
  • 2012 m.
  • Laisvydas
  • 18 puslapių (3206 žodžiai)
  • Ekonomikos referatai
  • Microsoft Word 46 KB
  • Paklausa ir pasiūla referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Paklausa ir pasiūla referatas. (2012 m. Balandžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/paklausa-ir-pasiula-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 13:34