Paklausa ir pasiūla


Paklausa ir pasiūla. Tūrinys. Įvadas Paklausa Paklausą lemiantys veiksniai Paklausos. Įvadas. Ekonomika tai mokslas, padedantis iš visų ribotų išteklių panaudojimo alternatyvų pasirinkti geriausią. Paklausa pasireiškia pirkėjo siekimu įsigyti konkrečią prekę ar paslaugą. Paklausa. Paklausa – tai konkrečių prekių arba paslaugų kiekiai. Paklausos kreivė – grafinis prekės kainos ir paklausos ryšio vaizdas. Paklausos kiekis priklauso ne tik nuo prekės kainos. Kitų prekių kainos vartotojų pajamos ir jų kitimas. Paklausa lemiantys veiksniai. Prekės kaina Vartotojų pajamos Skonis ir pirmenybės teikimas Alternatyvių prekių kainos Kainos pasikeitimo lūkesčiai. Paklausos rūšys. Tiesioginė paklausa vartojimo prekių paklausa ( mūsų maisto produktų. Pasiūla – parduodamos prekės ar paslaugos kiekio priklausomybė nuo tos prekės ar paslaugos kainos. Pasiūla priklauso nuo. Prekės kainos   Kitų. Pasiūlos dėsnis. Pasiūlos dėsniu vadinamas ryšys tarp kainos ir parduodamos prekės kiekio.  Pasiūlos kreivė. Pasiūlos kreivė parodo priklausomybę tarp prekės kiekio.

Įvadas Paklausa Paklausą lemiantys veiksniai Paklausos rūšys Pasiūla Nuo ko priklauso pasiūla Pasiūlos dėsnis Pasiūlos kreivė.

Kitų prekių kainos; vartotojų pajamos ir jų kitimas; vartotojų skonis ir mados; vartotojų norai ir skaičius; reikalingumas; gyventojų skaičius ir kt.

  • MS PowerPoint 54 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (614 žodžiai)
  • Kolegija
  • Natalija
  • Paklausa ir pasiūla
    10 - 4 balsai (-ų)
Paklausa ir pasiūla. (2014 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/paklausa-ir-pasiula.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:28
×