Palangos miesto savivaldybės teisinio reglamentavimo ir reguliavimo analizė


Palangos miesto savivaldybės teisinio reglamentavimo ir reguliavimo analizė Transportas Palangos miesto savivaldybės Tarybos sprendimai. Palangos miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus įsakymai. Palangos miesto savivaldybės Mero potvarkiai. Kultūra ir sportas.


Dėl visuomeninio transporto stotelių pastatymo (2002 m. birželio 20 d. Nr. 118). Leidžiama UAB ,,Unicom Baltic“ Palangos mieste iki 2002 m. gruodžio 31 d. pastatyti ir 10 metų eksploatuoti 10 naujų visuomeninio transporto laukimo stotelių, ant jų pagal suderintą projektą nemokamai įrengti reklamas bei įgaliojama Valdyba patvirtinti sutartį su UAB ,,Unicom Baltic“.

Dėl transporto lengvatų (2000 m. spalio 12 d. Nr.). Patvirtina mėnesinio vardinio važiavimo bilieto mokyklų darbo dienomis kainą 90,00 Lt (su PVM) reguliaraus priemiestinio susisiekimo autobusais maršrutu Palanga – Klaipėda, Klaipėda – Palanga, Palangos miesto savivaldybėje registruotoms vežėjų įmonėms, leidžia įsigyti vardinį važiavimo bilietą su 80 proc. nuolaida mokyklos darbo dienomis Palangos miesto vaikams ir jaunuoliams, besimokantiems Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklose (klasėse) su dėstomąja rusų kalba, įgalioja Švietimo skyriaus vedėją, sudaryti ir pasirašyti sutartis su vežėjais dėl šio sprendimo 2 punkte paminėtų moksleivių važiavimo priemiestinio reguliaraus susisiekimo autobusais išlaidų kompensavimo, atlygina vežėjų negautas pajamas iš Švietimo skyriaus transporto išlaikymui skiriamų asignavimų.

Dėl leidimų transporto priemonėms įvažiuoti į miestą panaudojimo patikrinimo akto (1997 m. spalio 30 d. Nr. 66). Nusprendžia nuostolius Savivaldybei, susidariusius dėl sugadintų ir dingusių mokamų leidimų transporto priemonėms įvažiuoti į miestą, išieškoti iš materialiai atsakingų asmenų.

Dėl transporto priemonių įsigijimo programos patvirtinimo (2005 m. kovo 17 d. Nr. (4.1)-A1-198). Tvirtinama transporto priemonių įsigijimo programa.

Dėl keleivinio kelių transporto licencijuojamos veiklos kontrolės (2004 m. rugpjūčio 4 d. Nr. A1-4.1.-502). Patvirtinama administracinio teisės pažeidimo protokolo forma dėl keleivinio kelių transporto licencijuojamos veiklos pažeidimų surašymo.

Dėl viešojo transporto keleivių stotelių (2001 m. balandžio 24 d. Nr. 89). Paveda Statybos ir miesto ūkio komitetą svarstyti viešojo transporto stotelių pastatymo galimybes ir teikti pasiūlymus Tarybai, pripažįsta netekusiu galios Mero 2001 03 20 potvarkį Nr.54 „Dėl visuomeninio transporto laukimo paviljonų pirkimo“.

Dėl konkurso transporto priemonių priverstinio nuvežimo paslaugai (2000 m. gegužės 2 d. Nr. 79). Įpareigojamas Miesto ūkio ir verslo skyrius iki 2000 05 08 11 val. parengti konkurso sąlygas ir paskelbti konkursą transporto priemonių priverstinio nuvežimo Palangos mieste paslaugai pirkti, o konkurso sąlygas derinti su Mero pavaduotoju.

ĮSAKYMAS DĖL PALANGOS MIESTO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ DALYKINIŲ OLIMPIADŲ, KONKURSŲ IR KITŲ RENGINIŲ ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO   PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS (2016 m. gruodžio 15 d. Nr. A1-1542) Kalbama apie Palangos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių organizavimo tvarką, kuris reglamentuoja Palangos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių mokomųjų dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių tikslus ir organizavimo, vykdymo, finansavimo, dalyvių apdovanojimo bei dalyvavimo juose tvarką.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (2301 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Palangos miesto savivaldybės teisinio reglamentavimo ir reguliavimo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Palangos miesto savivaldybės teisinio reglamentavimo ir reguliavimo analizė. (2019 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/palangos-miesto-savivaldybes-teisinio-reglamentavimo-ir-reguliavimo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 16:13
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo