Palūkanų normų dinamika Swedbank ir DNB bankuose


Įvadas. „Swedbank“ ir „Dnb“ bankų palūkanų normų dinamika 2005-2011 m. „Swedbank“ banko palūkanų normų dinamika. „Dnb“ banko palūkanų normų dinamika. „Swedbank“ ir „Dnb“ bankų palūkanų normų palyginimas. Diagramų aproksimavimas tiesinėmis kreivėmis (mažiausių kvadratų metodu) ir palūkanų normų prognozė ateičiai. swedbank“ banko palūkanų normų prognozė ateičiai ir tiesinės regresijos lygtys. „Dnb“ banko palūkanų normų prognozė ateičiai ir tiesinės regresijos lygtys. Išvados. Literatūra.

AB DNB bankas – norvegiško kapitalo Lietuvos komercinis bankas, kurio vienintelis akcininkas yra DNB A/S bankas, priklausanti didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei DNB. Šios bankų grupės DNB A/S bendras turtas yra 250 mlrd. EUR ir ji valdo dukterinius bankus Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. AB DNB banko Valdybos pirmininkas ir banko prezidentas – Bjornar Lund.

AB Swedbank – švediško kapitalo Lietuvos komercinis bankas, kurio Valdybos pirmininkas ir banko prezidentas - Michael Wolf. Tai didžiausios Baltijos šalyse finansų grupės „Swedbank“ bankas Lietuvoje. Valdybos pirmininkė – Dovilė Grigienė. Iki 2008 m. rugsėjo 15 d. bankas Lietuvoje veiklą vykdė su „Hansabanko“ prekės ženklu. AB „Swedbank“ priklauso Baltijos ir Šiaurės šalių regione veikiančiai finansinei grupei Swedbank. Ši grupė veikia 14-oje šalių, kur turi daugiau nei 9 mln. privačių ir virš 650 tūkst. verslo klientų. „Swedbank“ grupė turi 459 padalinius Švedijoje ir 229 padalinius Baltijos šalyse.

Mūsų projekto tikslas yra parodyti kaip keitėsi „Dnb“ ir „Swedbank“ bankų palūkanų normos 2005-2011 metais bei pateikti prognozę 2 metams.

Projektą galima būtų išskirti į dvi dalis: teorinę ir praktinę. Teorinėje dalyje aprašysime projekto eigą, darysime apibendrinimus bei išvadas. Praktinėje dalyje rinksime duomenis apie „Dnb“ ir „Swedbank“ komercinių bankų palūkanų normas, juos apdorosime matematiniu ir statistiniu būdu, rengsime lenteles ir diagramas.

  • Matematika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 89 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1288 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Palūkanų normų dinamika Swedbank ir DNB bankuose
    10 - 9 balsai (-ų)
Palūkanų normų dinamika Swedbank ir DNB bankuose. (2016 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/palukanu-normu-dinamika-swedbank-ir-dnb-bankuose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:56
×