Palūkanų rušys normos


Tolydinė palūkanų norma. Tolydinės palūkanos. Palukanu normos ir ju rizika. Palūkanu norma rusys. Palukanos rusys. Palūkanų normų rūšys. Palukanu normos ir ju rusys. Fiksuotos ar kintamos palukanu normos. Tolydinį palūkanų norma. Palukonos rusys.

Įvadas. Palūkanos ir jų skaičiavimo būdas. Paprastosios ir sudėtinės palūkanos. Diskretinės ir tolydinės palūkanos. Tiksliosios ir apytikrės palūkanos. Nominaliosios ir realiosios palūkanos. Fiksuotos ir kintamos palūkanos. Lietuvos bankų paskolos palūkanų norma. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas: palūkanos skatina asmenų santaupas, įmonių ir valstybės įstaigų laikinai laisvas lėšas paversti indėliais ir investicijomis, taip didinant skolinamųjų lėšų pasiūlą. Lėšų laikymas grynaisiais pinigais lėšų savininkui neužirba pajamų, o atvirkščiai – dažnai susijęs su papildomomis išlaidomis lėšoms saugoti, gabenti ir pan. O indeliai ir investicijos lėšų savininkui uždirba pajamas. Palūkanų norma daro labai didžiulę įtaką investiciniam sprendimams. Jeigu ji maža apsimoka pinigus skolintis ir juos investuoti, na o jei palūkanų norma didelė, tuo atveju būtų tikslingiau pinigus skolinti.

Darbo objektas - palūkanų rūšys ir jų normų reikšmė.

Darbo tikslas – atskleisti palūkanų esmę. Darbo uždaviniai. Aptarti palūkanų rūšys ir normos esmę. Aptarti Tyrimo metodika: mokslinės literatūros, interneto bazių duomenų analizė.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 45 KB
  • m.
  • 14 puslapių (3316 žodžiai)
  • Auris
  • Palūkanų rušys normos
    10 - 1 balsai (-ų)
Palūkanų rušys normos. (2012 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/palukanu-rusys-normos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 01:37
×