Palydovinė televizija


Tv signalas kursinis darbas. Baigiamojo darbo tikslas buvo sukurti. Kaip sukurti palydovinę. Palydovine ar kabeline tv. Kaip naudotis palydovine televizija. Sukurti televizijos (tv) laboratorijos tv tinklą. jis turėtų būti naudojamas. Eterinės televizijos sistemos. Palydovines televizijos antenos speros.lt. Kabelinės tv sistema. Televizija aktualumas.

Įvadas. Užduoties analizė. Tv sistemų analitinė apžvalga. Antžeminė tv sistema. Palydovinės tv sistemos. Bendrieji palydovinės tv principai. Kolektyvus ir individualus palydovinės tv priėmimas. Palydovinės tv priėmimo įrenginių valdymas. Mmds tv sistema. Kabelinės tv sistemos. Šio, bakalauro baigiamojo darbo tikslas – sukurti televizijos (tv) laboratorijos tv tinklą. Jis turėtų būti naudojamas vgtu elektronikos fakultete naugarduko gatvėje televizijos dalyko laboratoriniams darbams. Sukurtas tv tinklas privalo užtikrinti gerą įvairių tv sistemų (antžeminės, kabelinės, eterinės-kabelinės (mmds) bei palydovinės) priimamų programų vaizdo ir garso kokybę. Naujoje laboratorijoje turi būti įrengtos šešios darbo vietos studentams ir viena dėstytojui.

Šio, bakalauro baigiamojo darbo tikslas – sukurti televizijos (tv) laboratorijos tv tinklą.

Darbo aktualumas siejamas su televizijos dalyko laboratorinių darbų modernizavimu, padidėsiančia atlikimo kokybe, sparta bei patogumu. Tv tinklas turi suteikti galimybę, atliekant laboratorinius darbus naudotis įvairių tv sistemų išorinėmis priėmimo antenomis. Šiuo metu tokios galimybės nėra, nes senojoje televizijos laboratorijoje, kurioje yra tik keturios darbo vietos, naudojamos individualios kambarinės antenos. Dėl šios priežasties priimami tv signalai yra silpni ir iškraipyti. Įrengti kiekvienai darbo vietai išorines antenas neįmanoma, be to ir netikslinga,o įrengus po vieną įvairių tv sistemų anteną priimti tas pačias programas keliose darbo vietose be tinklo yra sudėtinga. Todėl, naujai televizijos laboratorijai su didesniu darbo vietų skaičiumi, kuriamas kabelinis tv tinklas, kuris leistų minėtus sunkumus ir nepatogumus panaikinti.

Pagrindinė šio darbo problema – kaip sujungti keturias tv sistemas viename tinkle, o jų priimamus signalus paskirstyti mažiausiai darbo vietoms taip, kad būtų galima naudotis bet kuria tv sistema nepriklausomai bet kurioje darbo vietoje. Taip pat sprendžiami klausimai, kaip realizuoti tokį tinklą jau beveik įrengtoje naujoje televizijos laboratorijoje, panaudojant esančius elektros bei kompiuterinio tinklų kanalus, bei užtikrinantį gerą priimamų signalų kokybę. Pastebėtina, kad projektuojant naują laboratoriją buvo per mažai skirta dėmesio ryšio kanalų pralaidumui ir jie nėra pakankamai platūs iki pat darbo vietų.

ši problema darbe sprendžiama parenkant tokią tv tinklo struktūrą ir elementus, kad gautume mažiausią kabelių skaičių, paskirstant įvairių tv sistemų signalus atskiroms darbo vietoms. Manome, kad tai ir bus optimalus iškilusios problemos sprendimo būdas, kadangi ką nors iš esmės pakeisti jau beveik įrengtoje laboratorijoje yra pernelyg sudėtinga.

šio baigiamojo darbo rezultatas – sukurtas kokybiško televizijos laboratorijos tv tinklo projektas, leidžiantis kiekvienoje darbo vietoje nepriklausomai naudotis trijų tv sistemų priimamomis programomis. Kabelinė tv sistema vilniuje naugarduko gatvės nesiekia, be to, jos programos dalinai dubliuojasi su antžeminės ir eterinės-kabelinės (mmds) tv programomis. Tai buvo pagrindinės priežastys, dėl kurių buvo atsisakyta kabelinės tv paslaugų. Tačiau, buvo sukurtas ne septynių, o vienuolikos darbo vietų (įskaitant ir dėstytojo stalą su dviem darbo vietomis) tv tinklas.

  • Microsoft Word 1064 KB
  • 2012 m.
  • 56 puslapiai (13878 žodžiai)
  • Universitetas
  • Palydovinė televizija
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Palydovinė televizija. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/palydovine-televizija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:38
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo