Palyginamoji viešbučių tinklo analizė


Viešbučių tinklai. Viešbučių grupavimas. Viesbuciu atsiradimo istorija. Pirmieji viešbučiai lietuvoje. Palyginamoji analizė. Lietuviski viesbuciu tinklai. Pirmieji lietuvos viesbuciai. Viesbuciu raida lietuvoje. Viesbuciu tinklai lietuvoje. Pirmasis viešbučių tinklas lietuvoje.

Įvadas. Turizmas ir viešbučių verslas. Viešbučių istorija. Pirmieji viešbučiai. Viešbučiai lietuvoje. Viešbučiai ir jų klasifikavimas. Viešbučių klasifikavimas. Viešbučių grupavimas. Žvaigždučių skaičius. Tarptautinių viešbučių grandinės (tinklai). Tarptautinių viešbučių tinklai. Lietuviškų viešbučių tinklai. Viešbučio teikiamos paslaugos ir jų kokybė. Palyginamoji „centrum“ tinklo viešbučių analizė. „centrum“ tinklo viešbučių raidos istorija. „centrum“ viešbučių teikiamos paslaugos. „centrum“ tinklo viešbučių palyginimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Viešbučių verslas yra labai svarbi ekonomikos šaka. Viešbutis sudaro didelę užsienio bei vietos klientų nuomonę apie šalį, jos svetingumą, tradicijas. Taigi galime sakyti, kad viešbutis atstovauja ne tik save bei savo gerą vardą bet ir formuoja savo šalies įvaizdį klientų akyse. Viešbučių verslas yra labai svarbus pasaulyje.

Darbas susideda iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės. Pirmoje dalyje analizuojamos bendrosios sąvokos viešbučių atsiradimo istorija pasaulyje bei lietuvoje, viešbučių klasifikavimas, grupavimas bei žvaigždučių skaičius reikalingas norint klientus informuoti apie paslaugų kokybę, sudaryti galimybę rinktis ir gauti pageidaujamo lygio paslaugas. Pirmoje dalyje taip pat yra atkreipiamas dėmesys į tarptautinių viešbučių tinklus, lietuviškų viešbučių tinklus, jų atsiradimą ir privalumus bei viešbučių teikiamas paslaugas ir jų kokybę.

Antroje dalyje pateikiama informacija apie uab “centrum“ viešbučių tinklą - vieną pirmųjų ir didžiausių kompanijų, pradėjusia viešbučių verslą lietuvoje. Pateikiamos žinios apie „centrum“ tinklo viešbučius, jų siūlomas paslaugas, kambarių, konferencijų salių skaičių. Didelis dėmesys yra skirtas “centrum” tinklo viešbučių paslaugų palyginimui.

Darbo tikslas yra išsiaiškinti viešbučių bei viešbučių tinklų svarbą pasaulyje, jų klasifikavimą, grupavimą. Susipažinti ir aprašyti vieną iš geriausių lietuviškų uab “centrum hotels” viešbučių tinklą bei savo žinias pateikti analizuojant šio tinklo keturių žvaigždučių viešbučius.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (5112 žodžiai)
  • Universitetas
  • Albertas
  • Palyginamoji viešbučių tinklo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Palyginamoji viešbučių tinklo analizė. (2012 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/palyginamoji-viesbuciu-tinklo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 01:40
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo