Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje


Įvadas. Projekto apibūdinimas. Įmonės veiklos aprašymas. Projekto aprašymas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo aktualumas: Šis projektas yra reikalingas tam, kad įmonės darbuotojai, kurie dirba buhalterinės apskaitos srityje, keltų savo kvalifikaciją. Vykdant kvalifikacijos kėlimo kursus tikimasi supažindinti darbuotojus su nauju darbo kodeksu, išmokinti juos dirbti su nauja buhalterinės apskaitos programa. Be abejo, tikimasi ateityje išvengti dažnai pasitaikančių klaidų vedant ūkines operacijas.

UAB ,,Edvasta“ yra viena iš įmonių kuri atlieka buhalterinės apskaitos kvalifikacijos kėlimo kursus įmonių darbuotojams. Modernėjant technologijoms labai svarbu, kad būtų keliamos ir darbuotojų kvalifikacijos. Vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti - vykdyti kvalifikacijos kėlimo kursus. Įmonės darbuotojams, kurie dirba buhalterinės apskaitos srityje, gali trūkti žinių naudojantis nauja buhalterinės apskaitos programa bei nauju darbo kodeksu. Įmonei rengiant kvalifikacijos kėlimo kursus tikimasi ne tik suteikti naujų žinių darbuotojams, ir jiems ateityje padėti išvengti klaidų atliekant buhalterinę apskaitą.

Trilypis tikslas: per penkis mėnesius planuojama įgyvendinti projektą, iš viso turint 26900 eurų dydžio biudžetą (20000 eurų – prašomas finansavimas, 6900 eurų – turimos, savos lėšos).

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (628 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje. (2017 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pameistryste-ir-kvalifikacijos-tobulinimas-darbo-vietoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:43
×