Pamoka apie žodžio dalį Šaknis


Lietus giminiški žodžiai. Kaip žymima žodžio šaknis. Pamoka saknis. Morka giminingi zodziai. Giminiski zodziai zodziui morkus. Morkos giminiski zodziai. Morka giminiski zodziai. Žodžio pamoka šaknis.

Pedagogikos skaidrės. Morkos pamoka. Pamokos tikslas. Sveiki, vaikai, aš esu Ponia Morka ir šiandieną jums papasakosiu apie giminiškus žodžius. Turiu daugybę giminaičių. Sesučių, brolių ir tetučių. Visi mes giminės, nes turime bendrą žodžio dalį mork. Bendra giminiškų žodžių dalis vadinama šaknimi. Ji žymima šiuo sutartiniu ženklu. Kartą kai vaikščiojau po sodą kartu su savo mama. Tekina nulekiau namo ir parėjau nešina keturiais skėčiais. Visos morkos buvo. Dabar jau suprantate, kad žodžiai turintys bendrą reikšmę ir bendrą dalį yra giminiški. Iki pasimatymo, vaikai ! Taigi kas. Pirmas pavadina gyvulį, o antras – paukštį.


Pamokos tema: giminiški žodžiai ir jų šaknys.

Turiu daugybę giminaičių. Sesučių, brolių ir tetučių. Visus išvardinti norėčiau, Tačiau niekaip niekaip nespėčiau.

Todėl aš paminėsiu tik kelis. Mano mama – Morkienė. Sesutę šaukiam Morkele. Pusseserė – didi Morkytė. O aš vis dar maža Morka.

Tekina nulekiau namo ir parėjau nešina keturiais skėčiais. Padovanojau po skėtį kiekvienam, kad lietus nenuplautų mūsų bendros giminiškos žodžio dalies ir šaknies mork- !

Visos morkos buvo labai laimingos, nes savo giminišką žodžio dalį apsaugojo nuo lietaus ir apgaubė štai taip:.

Taigi, kas yra giminė tu jau žinai.

  • Pedagogika Skaidrės
  • 2014 m.
  • Kiks
  • 16 puslapių (295 žodžiai)
  • Pedagogikos skaidrės
  • MS PowerPoint 323 KB
  • Pamoka apie žodžio dalį Šaknis
    10 - 4 balsai (-ų)
Pamoka apie žodžio dalį Šaknis. (2014 m. Lapkričio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/pamoka-apie-zodzio-dali-saknis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:00