Pamokos konspektas Asmens ir aplinkos švara 7 – 8 klasių mokiniams


Įvadas. Pagrindinio ugdymo pamokos konspektas. Išvados. Literatūra.

Užkrečiamosios ligos visada yra aktuali tema, nes apsisaugoti nuo užkrečiamųjų ligų nėra taip lengva, yra daugybė niuansų, kuriuos mokiniai privalo sužinoti.

Oficialiosios statistikos duomenimis, Lietuvoje sergamumas užkrečiamosiomis ligomis 2009m. sudarė 20 proc. visų užregistruotų ligų. Todėl galima teigti, kad užkrečiamosios ligos – viena svarbiausių sveikatos problemų Lietuvoje. Užkrečiamąsias ligas sunku kontroliuoti ir dar sunkiau likviduoti, nors XXI a. Įvaldytos šiuolaikinės diagnostikos ir gydymo technologijos.

Detaliau nagrinėjant užkrečiamųjų ligų struktūrą Lietuvoje vyrauja oro lašelinės infekcijos (ligą sukeliantys mikroorganizmai – užkratas į organizmą patenka per orą), kurios 2009m. sudarė net 95,1 proc. Ištyrus daugiau kaip 750 tūkst. Ligonių, kitos ligos sudarė tik nežymią dalį užkrečiamųjų ligų.

Kadangi Lietuvoje dažniausiai užsikrečiama oro lašeliniu būdu yra itin svarbu supažindinti mokinius su profilaktika, kaip apsisaugoti patiems ir kaip apsaugoti kitus nuo tokių ligų, ypatingai žiemos sezonu. [1]

Pagrindinio ugdymo pamokos konspektas

Pamokos tikslas: suteikti informacijos apie užkrečiamas ligas, kad savarankiškai rūpintuosi ir palaikytų savo ir aplinkos švarą.

  • Pedagogika Konspektas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (714 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Pamokos konspektas Asmens ir aplinkos švara 7 – 8 klasių mokiniams
    10 - 2 balsai (-ų)
Pamokos konspektas Asmens ir aplinkos švara 7 – 8 klasių mokiniams. (2015 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/pamokos-konspektas-asmens-ir-aplinkos-svara-7-8-klasiu-mokiniams.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:11
×