Pamokos planas: Velykos – gyvybės atbudimas


Tema ,,Velykos – gyvybės atbudimas“. Veiklos sritys. Socialinė kompetencija santykis su aplinka (gamtine, socialine, kultūrineSveikatos kompetencija veikla ir poilsis. Pažinimo kompetencija informacijos apdorojimas, mąstymas, vaizduotė, smalsumas. Komunikavimo kopetencija skaitymo ir rašymo pradmenys, kalbėjimas. Meninė kompetencija dailės ir kitos vaizduojamojo meno rūšys. Uždaviniai. Veiklos pavadinimas. Laukiami vaiko pasiekimai, siekiant numatyto uždavinio. Individuali veikla. Veikla grupelėmis. Veikla visai grupei. Sąveika su šeima.


Visi vaikai žinojo apie Šv. Velykų tradiciją – margučių marginimą. Keletas vaikų papasakojo, kaip namuose margina kiaušinius. Kokius žaidimus reikia žaisti Velykų dieną išgirdo pirmą kartą.

Dauguma vaikų apibūdinant margučių spalvas, iš asmeninės patirties paaiškino spalvų reikšmes. Informacija apie lietuviškų marginimo raštų reikšmes vaikams buvo nauja. Visi lengvai atpažino saulytę ir gėlytes.

Visi atidžiai klausėsi aiškinimo, kaip marginti kiaušinius dekupažo technika ir naudojant gamtos augalus. Praktiškai visi išbandė šias technikas ir labai džiaugėsi rezultatu.

Dauguma geba susikaupti klausantis pasakos, tačiau Ignas, Joris, Nojus sunkiai sukaupia dėmesį ilgesniam laikui. Į klausimus atsakyti be pagalbos negeba.

Fizinėje veikloje noriai ir aktyviai dalyvauja visi vaikai. Tačiau varžantis estafetėse labai emocionaliai reaguoja į pralaimėjimą.

Išmoktas raides jungti į nesudėtingus žodžius geba tik Goda, Grantas, Patricija, Malvina, Ugnė. Kitiems reikia auklėtojos pagalbos.

Atlikti matematinius veiksmus gerai sekasi daugumai grupės vaikų. Su pagalba dirba Joris, Gerūnė, Nojus, Deimantė, Laurynas.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (612 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonas
  • Pamokos planas: Velykos – gyvybės atbudimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pamokos planas: Velykos – gyvybės atbudimas. (2017 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pamokos-planas-velykos-gyvybes-atbudimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:07
×