Pamokos planas vikrumas


Pamokos planas nr. Parengiamoji dalis 10 min. Žaidimas „ Saugau – nesaugau “. Pagrindinė dalis 25 min. Vikrumo pratimas „ Veidrodis “. Baigiamoji dalis 5 min. Užimk vietą. Pamokos apibendrinimas.

Visi mokinai suskirstomi poromis. Porai reikalingas vienas kamuolys. Mokinių pora stovi vienas prieš kitą, o tarp jų, maždaug pusės metro atstumu, padėtas kamuolys. Mokytojas mokiniams sako kūno dalis, kurias jie turi paliesti rankomis (pvz. ausys, nosis, pečiai ir t.t.), betkuriuo metu mokytojas gali pasakyti žodį „stveriam“. Mokiniai išgirdę šį signalą turi greičiau nei porininkas paimti poros viduryje esantį kamuolį.

Po mokytojo signalo - „ saugau“, mokiniai juda pažymėtame plote sulenkę kojas per kelio sąnarį ir uždėję rankų delnus ant kelių, niekas negali pakelti rankų. Po mokytojo signalo – „nesaugau“, mokiniai negali laikyti delnų ar kitokiais būdais dengti savo kelių ir turi stengtis paliesti kuo daugiau kitų mokinių kelių

2.4. Užduotį galim atlikti maždaug pagal mokinių ūgį. Aukšti mokiniai gali atlikti su aukštais, o žemesni su žemesniais. Arba atvirksčiai, aukšti poroje su gerokai žemesniais, o žemesni su gerokai aukštesniais.

2.2. Galima surengti varžybas iki 3 pergalių. Pralaimėjęs mokinys savo porininkui turi pasakyti 5 komplimentus.

2.3. Galima surengti čempionatą minuso sistema. Kiekvienas poros laimėtojas susitinka su kitos poros laimėtoju ir taip kovojama dėl čempiono titulo, o pralaimėję pirmą dvigubą, tokia pačia sistema žaidžia dėl „Paguodos titulo“ su kitų porų pralaimėtojais.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1219 žodžiai)
  • Ernestas
  • Pamokos planas vikrumas
    10 - 8 balsai (-ų)
Pamokos planas vikrumas. (2016 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/pamokos-planas-vikrumas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:12
×