Panaudotų padangų perdirbimas


Įvadas. Literatūrinė apžvalga. Trys panaudotų padangų perdirbimo alternatyvos. Aplinkosauginis auditas. Aplinkosaugos audito principai ir sąlygos. Aplinkosaugos audito etapai. Teisės aktai, reglamentuojantys panaudotų padangų perdirbimą lietuvoje. Ab “akmenės cemento” ūkinės – gamybinės veiklos aplinkosauginės problemos. Ab „akmenės cemento“ aplinkos apsaugos vadybos sistema. Aplinkos oro kokybės atitikimas teisės aktų reikalavimams. Investicijos co. (šiltnamio efektą sukeliančios dujos) mažinimui. Atmosferos taršos šaltinių monitoringas. Aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir darbo politika “akmenės cemente”. Iso standartai ab „akmenės cemente“. Darbuotojų sveikata ir sauga. Darbo rezultatų apibendrinimas ir išvados. Gamybos išlaidos. Literatūra.

Atlikus Ūkinės – gamybinės veiklos aplinkosauginio audito namų darbą tema „Panaudotų padangų perdirbimas“, išnagrinėjau AB „Akmenės cemento“ veiklą perdirbant panaudotas padangas fiziko-cheminiu būdu deginant padangas. Šiuo būdų padangos yra sudeginamo iki pelenų, kurie vėliau įeina į cemento sudėtį. Todėl nelieka jokių šalutinių produktų ir perdirbimas yra visiškai švarus ir saugus aplinkai.

Įmonėje kiekvieną dieną yra atliekamas nuolatinis monitoringas vidutinėms vertėms nustatyti. Išnagrinėjus kelių mėnesių, skirtingų metų vertes, galima teigti, kad jos nežymiai kinta ir neviršija leistinų normatyvų.

AB „Akmenės cementas“ yra įsidiegęs įvairius ISO standartus, juos nuolat atnaujina, rūpinasi aplinka bei savo darbuotojais. Bendrovė yra įsipareigojusi laikytis visų standartuose nurodytų sąlygų, vykdyti vidaus ir išorės auditus. Todėl manau, kad ji yra patikima ir tikrai prisideda prie LR panaudotų padangų perdirbimo, kuris yra rimta problema Lietuvos Respublikoje.

  • Aplinka Kursinis darbas
  • Microsoft Word 431 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai (4190 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Panaudotų padangų perdirbimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Panaudotų padangų perdirbimas. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/panaudotu-padangu-perdirbimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:35
×