Panemunių pilys


Klaipėdos universitetas. Panemunių pilys „ rojaus kelias “. Maršrutas įvadas. DĖSTYMAS Raudondvaris ir Raudondvario dvaras pilis. Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės Bažnyčia. Seredžiaus miestelis ir Seredžiaus piliakalnis Palemono kalnas. Veliuonos piliakalniai istorinis ir archeologinis kompleksas –. Veliuonos dvaro parkas su rūmais. Raudonės miestelis ir raudonės pilis. Pilis ir dvaras. Raudonės apžvalgos bokštas ( 33. ). Panemunės pilis su parku. Individualus tekstas įvadas. Raudondvaris ir Raudondvario dvaras. Seredžius ir Seredžiaus piliakalnis. Veliuonos miestelis ir piliakalniai. Raudonės miestelis ir Raudonės pilis. Raudonė –. Panemunės pilis su gražiu parku.

Susipažinsime su grupe ir vadovu/gidu, bei vairuotoju. Regioninio parko lankytojams, papasakosime apie „Panemunių regioninį parką“ , jo gamtą, kraštovaizdį, augaliją ir gyvūniją. Toliau bus pasakojama apie maršrutą kuriuo ketiname važiuoti. Šis maršrutas visų pramintas „Rojaus keliu“. Susipažinsime su pilių ir miestelių pavadinimais, jų istorija, architektūra, gamtovaizdžiu. Bus pasakojama apie kiekvienos pilies atsiradimo istoriją, apie kovas ant buvusių pilių buveinių, dabar vadinamų piliakalniais. Šis maršrutas sužavės ne tik savo istorija, bei pilimis, bet ir gamtovaizdžiu, maršrutas driekiasi palei Nemuną, tad tikrai nenuvils, ir trokštančių gražių vaizdų už autobuso lango.

Raudondvaris ir Raudondvario dvaras (pilis). Supažindinsime su miestelio istorija ir gamta. Aplankysime Raudondvario dvaro architektūrinį ansamblį. Papasakosime dvaro istoriją.

Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės Bažnyčia. Bažnyčios atsiradimo istorija. Apžiūrėsime bažnyčios architektūrą.

Seredžiaus miestelis ir Seredžiaus piliakalnis (Palemono kalnas). Bus pasakojama legenda apie Seredžiaus piliakalnį ir jo atsiradimo istoriją. Užkopsime ant Palemono kalno. Apžiūrėsime panoramą.

Veliuona – aplankysime vieną seniausių ir gražiausių Lietuvos miestelių, papasakosime jos istoriją.

Veliuonos piliakalniai (istorinis ir archeologinis kompleksas) –Aplankysime piliakalnius (Pilies – „Ramybės kalną“ ir Gedimino kapo kalną) Supažindinsime su piliakalnių istorija. Aplankysime Gedimino kapą.

Veliuonos dvaro parkas su rūmais. Pasivaikščiosime po dvaro parką ir aplankysime Veliuonos krašto istorijos muziejų, čia apžiūrėsime Veliuonos krašto etnografines ir archeologines ekspozicijas. Susipažinsime su rašytojo P. Cvirkos biografija.

Raudonės miestelis ir raudonės pilis. (Pilis ir dvaras). Aplankysime visą pilies kompleksą. Apsilankysime šalia pilies esančiame parke, susipažinsime su Raudonės atsiradimo istorija.

Raudonės apžvalgos bokštas ( 33 m.) – užlipsime į apžvalgos bokštą ir iš ten apžiūrėsime panoramą.

Panemunės pilis su parku. Apžiūrėsime pilį ir pasivaikščiosime po parką. Susipažinsime su Panemunės pilies istorija.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1634 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Panemunių pilys
    10 - 6 balsai (-ų)
Panemunių pilys . (2016 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/panemuniu-pilys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 21:55
×