Panevėžio miesto smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros strategija


Įvadas. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros vizija. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros formavimo principai. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros strateginės kryptys. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros strateginių. Krypčių sritys. Pradedančių smulkiųjų ir vidutinių įmonių skatinimas. Veikiančių smulkiųjų ir vidutinių įmonių ugdymas. Konkurencingumo didinimas, žmogiškųjų išteklių plėtra. Inovacijų skatinimas. Investicijų skatinimas. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programos įgyvendinimo priemonės ir veiksmai. Skatinti investicijas ir darbo vietų kūrimą. Uždavinys. Formuoti Panevėžio, kaip verslui vystyti patrauklaus miesto, įvaizdį. Uždavinys. Skatinti investicijų pritraukimą. Strateginis tikslas. Skatinti inovacijų diegimą, informacinių technologijų bei telekomunikacijų naudojimą.

Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programa rengta dviem etapais. Pirmojo etapo metu kruopščiai išanalizuota ir ištirta esama smulkiojo ir vidutinio verslo būklė. Šio tyrimo pagrindu parengta stiprybių, silpnybių, galimybių, grėsmių (SSGG) analizė. Atlikta išsami smulkiųjų ir vidutinių įmonių vadovų apklausa, kurios pagrindinis tikslas - nustatyti problemas bei pagrindinius trukdžius, darančius įtaką verslo plėtrai. Vadovaujantis apklausos ir analizės išvadomis, pradėtas antrasis etapas. Jo metu nustatyti strateginiai tikslai, uždaviniai, parengtas priemonių ir veiksmų planas. Šiam procesui buvo sudaryta darbo grupė, į kurią pakviesti smulkiojo ir vidutinio verslo, verslo paramos, mokslo ir švietimo institucijų, bankų, Darbo biržos atstovai. Jie aktyviai išsakė savo nuomonę, pateikė įvairių pasiūlymų. Parengtas Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programos projektas pristatytas Panevėžio miesto visuomenei. Ji buvo paprašyta išsakyti savo nuomonę.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 63 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai
  • Kristina
  • Panevėžio miesto smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros strategija
    10 - 3 balsai (-ų)
Panevėžio miesto smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros strategija. (2013 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/panevezio-miesto-smulkiojo-ir-vidutinio-verslo-pletros-strategija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:48
×