Panspermia Žmogaus kilmės teorija


Kosmine zmogaus kilme. Pateiktys žmogaus kilmė biologija. Panspermijos teorija. Kosminė žmogaus kilmės teorija.

Kasmet į Žemę nukrenta 33 tūkstančiai tonų kosmoso dulkių – daugiausia iš Zodiako debesiu vadinamo dulkių žiedo, susidariusio iš kometų, asteroidų ir kitų kūnų nuolaužų. Ši dulkių sankaupa kartais atspindi Saulės šviesą ir yra matoma prieš pat aušrą ar Saulei nusileidus (Zodiako pašvaistė), jei giedra, o dangus visiškai juodas. Šiek tiek dulkių pasiekia ir ne iš Saulės sistemos. Jos ypač svarbios, nes atneša žinių apie tarpžvaigždinę erdvę. Tas dulkes NASA renka stratosferoje.

Alchemikai scintillae sąvoka žymėjo šviesos sėklų sąvoką. scin reiškia skleisti . Jos susidėjo iš elementų ir jas skleidė dievo dvasiakasmet į žemę nukrenta 33 tūkstančiai tonų kosmoso dulkių – daugiausia iš zodiako debesiu vadinamo dulkių žiedo, susidariusio iš kometų, asteroidų ir kitų kūnų nuolaužų. Tas dulkes nasa renka stratosferoje.

Fred hoyle [fred hoyle, chandra wickramasinghe. Our place in the cosmos] pateikia panspermia teoriją, kai svetimos kilmės mikroorganizmai [tarkim, sielos] keliauja tarpžvaigždine erdve ieškodamos joms tinkamos planetos. Jie sakosi radę gyvybės pėdsakų kosmoso dulkėse. Nuolatinis sėklų iš kosmoso lietus priklauso nuo saulės aktyvumo ir galėjo veikti evoliucijos tėkmę žemėje.

Prielaida, kad gyvybė kilo kažkokia į virusą panašia forma ir išsivystė natūralios atrankos būdu į dabartinių formų įvairovę yra žemės, kaip visatos centro, nuostata. F. Hoyle (tyrinėjusio žvaigždžių struktūrą ir cheminę sudėtį, protingos visatos idėja) knygoje panaudojami virusiniai ir epidemijų paplitimo pagrindimai, įtikinėjant gyvybę esant kosminės kilmės. Įvairios jos formos iš kosmoso nuolat pasiekia mūsų biosferą. Nagrinėjami tokių infekcijų kaip tymų ir geltligės, juodosios mirties sąryšiai su kometų likučiais.

Panspermia teorija yra apie tai, kad gyvybė yra paplitus visur ir žmonės savo kilme ir evoliucija turi dėkoti mikrobų lietui iš kosmoso . science 2002 m. Spalio 27 d. Straipsnis pateikia samprotavimus, kad kosmoso akmenys gali pernešti gyvybę tarp planetų. nature 2002 m. Spalio 19 d. Rašoma apie 250 mln.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 181 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (526 žodžiai)
  • Panspermia Žmogaus kilmės teorija
    9 - 3 balsai (-ų)
Panspermia Žmogaus kilmės teorija. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/panspermia-zmogaus-kilmes-teorija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:23
×