Paprastosios reakcijos į šviesos ir garso dirgiklių priklausomybė po ekscentrinio - koncentrinio krūvio


Paprastosios reakcijos į šviesos ir garso dirgiklių priklausomybė po ekscentrinio koncentrinio krūvio , tyrimą atliekant dešine ranka. Skaičiavimai Pirmas tiriamasis. Prieš krūvį Po krūvio Prieš krūvį. Aritmetinis vidurkis , ms. Standartinis kvadratinis nuokrypis , ms. Rezultatų aptarimas.


Darbo tikslas - paprastosios reakcijos į šviesos ir garso dirgiklių priklausomybė po ekscentrinio-koncentrinio krūvio, tyrimą atliekant dešine ranka.

Metodika – tyrime dalyvavo vyriškos lyties kultūristai (n=2). Jų amžius – 20 metų, kūno masė – 90,5 ± 7,5kg, ūgis – 184 ± 4cm. Tiriamieji buvo supažindinti su tyrimo tikslais, eiga. Tyrimo metu buvo naudojamas reakciometras — judesių dažnio matuoklis — RA-1.

Tyrimo eiga – tiriamieji buvo supažindinti kaip naudotis reakciometru, gavo pasibandyti 3 kartus prieš atliekant tyrimą. Pirmasis tiriamasis ramybės būsenoje reagavo į šviesos dirgiklį dešine ranka, jis turėjo kiek galima greičiau paspausti klavišą užsidegus lemputei. Kartoti 50 kartų. Visi duomenys buvo perduodami ir apdorojami kompiuteriu. Iškart baigus buvo atliekama 50 šuolių su pritūpimais vietoje, po krūvio iškart tiriamasis vėl atlieka 50 paspaudimų su ta pačia ranka. Antrasis tiriamasis ramybės būsenoje reagavo į garsą dešine ranka, tolimesnė tyrimo eiga buvo tokia pati kaip ir pirmojo.

Matematinė statistika - tyrimo duomenys buvo išsaugoti Microsoft Excel programoje. Suvesti duomenys buvo apskaičiuoti pagal: aritmetinį vidurkį, standartinį kavadratinį nuokrypį, variacijos koeficientą.

  • Microsoft Word 55 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (735 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erna
  • Paprastosios reakcijos į šviesos ir garso dirgiklių priklausomybė po ekscentrinio - koncentrinio krūvio
    10 - 2 balsai (-ų)
Paprastosios reakcijos į šviesos ir garso dirgiklių priklausomybė po ekscentrinio - koncentrinio krūvio. (2018 m. Rugpjūčio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/paprastosios-reakcijos-i-sviesos-ir-garso-dirgikliu-priklausomybe-po-ekscentrinio-koncentrinio-kruvio.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 16 d. 00:12
×