Paprikų auginimas ir priežūra


Paprikų ligos. Paprikos auginimas. Paprikų auginimas ir priežiūra. Papriku daigu ligos. Paprikos ligos. Paprikos auginimas siltnamyje. Ankstyvuju papriku veisles. Papriku sodinimas ir prieziura. Papriku prieziura. Papriku+ligos.

Įvadas. Paprikų veislės. Paprikų veislių palyginimas. Ankstyvųjų veislių palyginimas. Vidutinio ankstyvumo veislių palyginimas. Vėlyvos veislės. Paprikų auginimas ir priežiūra. Paprikų daigų auginimas. Paprikų auginimas. Paprikų ligos. Išvadosinformaciniai šaltiniai.

1.Susipažinau su paprikų veislėmis. Veislės skirstomos pagal vegetacijos laiką į ankstyvas ir vidutinio vėlyvumo. Taip pat pagal skonį į aštriąsias ir saldžiąsias.

2.Sėklos sėjamos nuo vasario vidurio iki kovo vidurio, skaičiuojant apie 55-60 dienų nuo pasėjimo iki daigų išsodinimo. Ilgiau laikyti sodinukų negalima, jie bus peraugę. Išdygsta paprikos negreitai, tik po 12-15 dienų. Sodinimo laiką reikėtų skaičiuoti prognozuojant kokia temperatūra gali būti šiltnamyje ar lauke. Anksčiau pasodinti daigeliai dėl šviesos trūkumo gali išstypti, jie bus plonyčiai ir greitai lūš, jiems reikėtų papildomo apšvietimo.

3.Įvertinus saldžiųjų paprikų veislių augalų augumą nustatyta, kad naujosios veislės ,,Alanta’’ augalai augo sparčiausiai. Šios veislės augalų aukštis ir vaisiaus masė iš esmės skyrėsi nuo kitų veislių. Prekinį derlių sudaro sunokę, nokstantys ir žali vaisiai. Maistui tinkami ir žali saldžiųjų paprikų vaisiai.

  • Žemės ūkis Referatas
  • Microsoft Word 92 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2920 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paprikų auginimas ir priežūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Paprikų auginimas ir priežūra. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/papriku-auginimas-ir-priezura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:56
×