Papuošalų gamyba verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo įmonės charakteristika. Produkto (paslaugos) aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Vartotojai. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainos politika. Pardavimo strategija. Rėmimas. Verslo Oranizacijos. Paslaugų (prekių) teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Žaliavos ir tiekėjai. Darbuotojai. Teisinė apsauga. Teikiamos papildomos paslaugos. Vadyba. Savininkai ir vadovai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos įvertinimas. Ssgg analizė. Alternatyvi veikla. Finansai. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Pardavimo prognozė. Sąnaudų prognozė. Prognozuojamojo pelno (nuostolio) ataskaita. Nenuostolingumo taško analizė. Priedai. Literatūra.

Individuali įmonė ,,Papuošk save“ teikia rankų darbo papuošalus: auskarai, vėriniai, apyrankės, sagės. Ji įsikurs Klaipėdos senamiestyje tiltų g. 16. Teiksime papildomas paslaugas: rengsime pamokas, pardavinėsime suvenyrus ir pakuosime dovanas. Mūsų klientai bus įvairūs žmonės.

Individuali įmonė ,,Papuošk save“ bus įregistruota 2012-06-31. Klaipėdos miesto savivaldybėje. Šios įmonės savininkė esu, aš Irma Šlepaitė. Turiu visą reikalingą informaciją apie tiekėjus , kurie teiks žaliavas.

Įmonė bus įkurta mano nuosavu kapitalu. Kapitalo suma 12330,00 Lt. Už tuos pinigus bus sumokėta nuoma, supirktos reikalingos žaliavos ir įranga. Iš pradžių dirbs vieną pardavėja ir aš – savininkė. Pardavėjos mėnesinis atlyginimas 800,00 Lt. Per metus žadame gauti 40400,00 Lt pardavimo pajamų.

Visais laikais žmogės mėgo puoštis ne tik rūbais, bet ir papuošalais. Daugelis dėmesį kreipė į savo išvaizdą ir savo lėšas skirdavo sau. Žmonės prekes ir paslaugas pasirenka pagal poreikius, kadangi yra daugybė įmonių, kur pirkėjai gali įsigyti prekes ir paslaugas.

Naujai įsikūrusi individuali įmonė ,,Papuošk save“ siūlys savo prekes: auskarus, apyrankes, vėrinius, sages. Atėję pirkėjai į ,, Papuošk save” galės norimas prekes išsirinkti vienoje vietoje. Nereikės dauguma prekių ieškoti vis kitoje vietoje. Šią veiklą pasirinkau todėl, kad ne daug įmonių gali pasiūlyti rankų darbo papuošalus. Įmonė gamins rankų darbo papuošalus kiekvienam asmeniui: ir vaikams, ir suaugusiems. ,,Papuošk save“ siūlys apsilankyti mūsų salone, kur vartotojai galės išsirinkti papuošalus sau – pasipuošti įvairiomis progomis. Siūlys ne tik įsigyti padarytus gaminius, bet ir patiems išrinkti detales, iš kurių bus gaminami papuošalai. Dirbiniai bus aukštos kokybės, dirbs kvalifikuoti darbuotojai, kainos bus prieinama kiekvienam asmeniui. Individuali įmonė ,,Papuoš save“ buvo įkurta tam, kad patenkintų vartotojų poreikius ir sukurti naujas darbo vietas.

IĮ ,, Papuošk save “ pavadinimą pasirinkau todėl, kad jis atspindi mano būsimą veiklą. Ji bus įsikūrusi Klaipėdos miesto senamiestyje Tiltų gatvė 16. Veiklą žadu pradėti 1013 m. sausio 1 d. Pateikiu lentelę, kurioje nurodomos įmonės duomenys (žr. 1 lentelę).

Klientai galės pasirinkti norimą prekę, kad  kokia ji bebūtų. Stengsimės klientus aptarnauti gerai, kad jie liktų patenkinti mūsų aptarnavimų. Iš klientų pasirinktų detalių, papuošalus darysime kruopščiai, kad ta prekė įgytų ilgalaikę vertę.

,,Papuošk save“ ateityje žada plėsti savo veiklą, kad suteiktų žmonėms naujas darbo vietas. Siūlysime taip pat daugiau prekių: rengsime pamokas, kur mokinsime vartotojus patiems pasidaryti papuošalus, pakuosime dovanas, pardavinėsime suvenyrus ,, Papuošk save “ išsiskirs iš kitų įmonių tuom, kad klientai ieškodami norimos prekės, nereikės jiems lakstyti po visą miestą, nes mūsų įmonė siūlo viską: nuo papuošalų padarymo iki dovanų pakavimo.

Įmonės veiklos sėkmingumą lemia tokie veiksniai kaip rinkos potencialumas, kaina vietinėje rinkoje ir kitose rinkose.

Rankų darbo papuošalai šiuo metu yra labai paplitę, nes visada bus klientų kurie norės puoštis ar dovanoti kitiems dovanas.

Kad klientai pasirinktų mano parduotuvę iš pradžių turėsiu reklamuotis, kad klientai sužinotų apie naują parduotuvę ir joje teikiamas prekes.

Norėdama sužinoti kokią dalį užims mano rankų darbo papuošalai, atlikau rinkos gyventojų apklausą: pateikiu anketą, kurios dėka sužinojau kas labiausiai domina būsimus klientus (žr. 1 priedas).

Mes apklausėme 100 žmonių, kad sužinotume jų poreikius ir dažnai perkamas prekes. Šiuos žmones apklausėme internete.

,,Rinkos segmentavimas – tai panašiai besielgiančių ir turinčių panašius poreikius pirkėjų grupė” (Eugenijus Bagdonas, ,,Verslo pradmenys” 2008 m., p. 81).

Vartotojai gali būti skirstomi į demografinius, geografinius ir psichografinius sritis

Demografinis skirstymas sudaro: lytis, amžiaus grupes, pajamas, išsilavinimą.

Geografinis skirstymas sudaro: šalis, gyvenimo vietas.

Psichografinis skirstymas sudaro: panašaus amžiaus ir lyties vartotojai.

Labai yra kur tobulėti kai yra didelė konkurencija, bet galėtume konkuruoti ir su kitomis įmonėmis. Todėl visada privalėsiu tobulėti: lankytis seminaruose, stebėti konkurentus. Pardavėjos taip pat turės tobulėti - tai lankytis seminaruose.

Kaip naujai besikuriančiai įmonei reikia tobulėti kai kuriuose srityse. Pirmiausia reikėtų tobulėti asortimento, kokybės ir reklamos srityje. Įmonės stipriausia sritis yra vieta. Stipriausia todėl, kad įsikūrusi miesto senamiestyje. Taip pat patobulėti reikia prestižoje, kainoje ir personale.

  • Microsoft Word 294 KB
  • 2015 m.
  • 32 puslapiai (4399 žodžiai)
  • Mokykla
  • Maja
  • Papuošalų gamyba verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Papuošalų gamyba verslo planas. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/papuosalu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:34
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo