Parafino procedūra


Procedūrų atlikimas Atlikite parafino procedūrą rankoms. Reikalingos medžiagos , įrankiai ir priemonės. Parafino procedūros planas. Dalis - atliekama prieš paslaugą. Sutikite klientą šypsodamiesi. Dalis – atliekama procedūra. Parafino procedūros pradžia papurškite rankas dezinfekcijos skysčiu. Atlikite rankų šveitimo procedūra. Švelniai padenkite balzamu ir masažuokite , kol balzamas pilnai įsigers į odą. Penkis kartus panardinkite plaštaką iki pat riešo į pašildytą parafiną. Po 10 min. nuimkite iš parafino susidariusią pirštinę kartu su plastikiniu maišeliu. Panaudokite rankų losjoną rankų ir plaštakų masažui. Nuriebalinkite nago plokštelę. Panaudokite laką. Būtina lakuoti raudona spalva. Dalis - po procedūros. Sanitariniai higieniniai reikalavimai.


Karštis praplečia kraujagysles, suaktyvina kraujo cirkuliaciją, padidina gydomųjų maitinamųjų medžiagų ir deguonies kiekį ląstelėse ir pašalina nereikalingas medžiagas. Tiems kurių sąnariai sustingę ar skauda raumenis, dažnai rekomenduojamas karštis kaip skausmą malšinanti priemonė, nes jis padidina skausmo ribą ir suteikia raumenims judrumo.

Puiki procedūra , kurių rankų odą sausa, suskeldėjusi, pažeista.

Tinka rankoms paraudusioms, nužvarbusioms, taip pat prakaituojantiems delnams.

Artrito skausmams ir sustingusiems sąnariams (dirbantiems su kompiuteriu).

Atlikite kliento konsultaciją ir užpildykite jo sveikatos kortelę. Kortelę naudosite įrašams, atsakymams apie klientą ir stebėsite prieš paslaugą ir po jos. Prieš pradedant paslaugą tikriname nagų ir odos būklę, sutrikimus ar nukrypimus nuo normalios būklės. Įvertinate ir nusprendžiate, kad galite atlikti paslaugą saugiai ir atitinkamu metodu. Jei yra priežastis(motyvas) paslaugos neatlikti, paaiškinkite klientui priežastį, pasiūlykite medikų rūpinimąsi, tada įrašykite informaciją į jo kortelę. Jei nėra nukrypimų nuo normalios būklės tęskite aptarnavimą.

Atlikdamos procedūrą kalbėkite su savo klientu apie procedūros tikslus, produktus kuriuos naudojate, patarkite kurių produktų reikia įsigyti, kad palaikyti nagų bei odos priežiūrą tarp apsilankymų salone.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (747 žodžiai)
  • Kristina
  • Parafino procedūra
    10 - 9 balsai (-ų)
Parafino procedūra. (2016 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/parafino-procedura.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 00:25
×