Paraiška finansinei paramai gauti Vaikų popamokinio užimtumo centras


Organizacijos veiklos sritis. Atsakingas asmuo vardas , pavardė ir pareigos. Adresas Kelmės raj. Tytuvėnai Piliakalnio 10 Telefonas 427 56236 Faksas 427 56236 El. paštas audrone gmail. Tikslai ir uždaviniai Tikslas. Laukiami rezultatai. Veiklos planas. Projekto įgyvendinimo resursai. Informacijos viešumas. Projekto tęstinumo galimybės. Biudžetas Eil. Išlaidų rūšis Prašoma Suma iš valstybės Litais Kiti finansavimo šaltiniai Litais Ordanizacijos Įnašas. Iš viso.

2009 m. Tytuvėnų seniūnijoje gyvena 2900 gyventojų, iš jų daugiau kaip 950 vaikų. 127 šeimos pagrindinis pajamų šaltinis yra pašalpos, gyvena 59 daugiavaikė šeima. Tytuvėnų seniūnijoje yra 15 rizikos grupei priklausančios šeimos. Kuriuose auga 25 vaikai. Šios šeimos, savo vaikais nesirūpina, jie valkatauja, skriaudžia už save mažesnius vaikus. Dėl to labai svarbu gyvenvietėje spręsti gana sudėtingas vaikų, paaglių problemas, teikti socialinę, psichologinępagalbą, ugdyti dvasiškai, mokyti savarankiško gyvenimo abėcėlės. Vaikų papomokinio užimtumo centras – tai socialinių paslaugų įstaiga, kurios paskirtis yra teikti papomokinio užimtumo, laisvalaikio organizavimo paslaugas. Tytuvėnų vaikų papomokinio užimtumo centro programa patenkins esminius vaikų poreikius, kurių nepatenkina šeima. Projekto pagrindinis uždavinys būtų apleistų vaikų socializacija, grąžinant juos į visuomenę, suteikti psichologinę ir moralinę pagalbą, labiausiai jos reikalingiems vaikams. Organizuoti jų laisvalaikį, mokyti patiems spręsti iškilusias problemas.Šis projektas teiks popamokines globos paslaugas 27 skurstantiems probleminių šeimų vaikams, tai bus vienintelis tokio pobūdžio projektas, kuris numatys vaikų skatinimą dalyvauti bendruomenės gyvenime.

Tytuvėnuose ir aplinkiniuose kaimuose 2008 m. gyveno 2150 gyventojų. Iš jų 17 probleminių šeimų, kurios nelabai linkusios rūpintis savo vaikais. Dėl netinkamo laisvo laiko vaikai valkatauja, vagia, skriaudžia už save mažesnius vaikus. Todėl norint keisti netikusį vaiko elgesį, labai svarbu išsiaiškinti tokio elgesio priežastis, norint, kad darbas būtų efektyvus, reikia sukaupti kuo daugiau informacijos apie tokių vaikų gyvenimo sąlygas ir šeimos gyvenimo aplinkybes, padėti jiems pasijausti naudingiems, pajusti kas yra gyvenime gero ir gražaus.

  • Sociologija Aprašymas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1393 žodžiai)
  • Aaaa
  • Paraiška finansinei paramai gauti Vaikų popamokinio užimtumo centras
    10 - 3 balsai (-ų)
Paraiška finansinei paramai gauti Vaikų popamokinio užimtumo centras. (2015 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/paraiska-finansinei-paramai-gauti-vaiku-popamokinio-uzimtumo-centras.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:16
×